KOJENECKÉ POTŘEBYTESTUJEMEVŠECHNY ČLÁNKY

Elektrická odsávačka mateřského mléka C2N: Tommee Tippee

Vyzkoušela jsem tři odsávačky mateřského mléka. Dvě Avent a jednu Tommee Tippee. Tu jsem si také koupila. Odsávačka je hlučnější, ale odsává perfektně (což se o odsávačkách Avent říci nedá). Můžete ji vložit do parního sterilizátoru, případně vysterilizovat v boxu, který je pro to určený a je součástí balení.

Zkušenosti s odsávačkou Tommee Tippee

Součástí balení je vyjma odsávačky také malý zásobník na mateřské mléko, krabička, která se používá na sterilizaci, jednorázové prsní vložky, savička a víčko na láhev. Navolit můžete tři programy – slabé odsávání, silnější a nejsilnější. Odsávačku je poměrně pracné složit, náhradní díly dokoupit z klasického e-shopu nelze, ale pokud se vám něco rozbije, lze to vyřešit. Mně se rozbil bílý ventilek, který reguloval vzduch a tlak v odsávačce, a díky tomu nebylo možné efektivně odsávat mléko. Obrátila jsem se na obchodního zástupce, který mi zdarma ventilek obratem zaslal.

Odsávačku jsem používala intenzivně a denně po sedm měsíců (průměrně 3x denně – tj. 640x, cca 213 hodin). Mléko odsaje rychle, efektivně a stále funguje (již dva roky). Jestli nemáte zbytí a odsávačku musíte používat pravidelně, kupte si elektrickou. Manuální odsávačka za moc nestojí. Nadřete se a po týdnech používání si nakonec stejně koupíte elektrickou odsávačku.

Kde produkt koupíte?

Odsávačku koupíte například na Feedo.cz, kde na ni bývají slevy až 38 %.

ODSÁVAČKA NA FEEDO.CZ

Elektrická odsávačka Tommee Tippee C2N

Elektrická odsávačka Tommee Tippee C2N na Feedo.cz

9 Celkové hodnocení
Odsávačka mateřského mléka C2N: Tommee Tippee

Kvalitní produkt za dobrou cenu odsaje rychle přední a zadní mléko. Nejslabším článkem je složitější skládání.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Údržba
6
Životnost
10
Klady
  • Na elektrickou odsávačku není drahá.
  • Perfektně odsává.
  • Je kvalitní.
  • Výborný servis skrze obchodního zástupce.
  • Má stojánek na láhev.
Zápory
  • Skládání je složitější.
  • Při odsávání se musí přidržovat (to ale většina odsávaček).

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.