Dřevěný vláček a vkládačka Jouéco

Vkládací mašinku jsem sháněla týdny, možná měsíce. Proč? Žádná se mi nelíbila. Nakonec ji za mě pořídila babička. Koupila ji v Německu, u nás se bohužel neprodává. V článku najdete tip, kde mašinku objednat online, nebo kde ji seženete v kamenných prodejnách v zahraničí.
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je hračka určena

Dřevěná vkládací mašinka se hodí pro děti od jednoho roku, spíše od roku a čtvrt. Filka ji dostal k prvním narozeninám a ve 13 měsících si s ní už krásně hraje. Občas se mu podaří vložit kostičku na navlékací tyčky. Hrát si s mašinkou baví i Martínka. Vloží na tyčky kostičky a jezdí s mašinkou po zemi.
Dřevěný vláček vkládačka Joueco

Dřevěný vláček vkládačka Joueco

Co mašinka umí

Dřevěná hračka funguje jako vkládačka tvarů. Dítě na ní může procvičovat barvy, rozvíjet jemnou motoriku a také představivost. Složit mašinku správně není pro batole nic snadného. Roční dítě potřebuje při hraní pomoci. Když je mašinka sestavena, může vyrazit na cestu. Vagónky se od sebe neoddělují, neničí se a nic se nerozpadá.
Dřevěný vláček vkládačka Joueco - mašinku tvoří lokomotiva a dva vagónky.

Dřevěný vláček vkládačka Joueco – mašinku tvoří lokomotiva a dva vagónky.

Zkrátka a dobře: perfektní práce. Mašinka obsahuje tři vagónky – první je lokomotiva (dvě navlékací tyče), druhý je vagónek na obdélníčky (dvě navlékací tyče), třetí je vagónek na kostky, polooválky a trojúhelníky (tři navlékací tyče). V balení najdete tři obdélníky, tři polooválky, červený předek mašinky, žlutý komín, červenou střechu, dvě části, ze kterých se složí kabina, dvě krychle, dva trojúhelníky. Celkem to dělá 18 dílků.
Dřevěný vláček vkládačka Joueco - kolik dílků obsahuje.

Dřevěný vláček vkládačka Joueco – kolik dílků obsahuje.

Kvalita materiálu a údržba

Materiál je spíše tvrdý, nedělají se do něj rýhy a barva se neolupuje jako u jiných dřevěných hraček, které máme doma. Kvalita mě samotnou mile překvapila a mašinku bych všem doporučila. Není nejlevnější, ostatně to konkurenční hračky také nejsou, a zdaleka nedosahují kvalit tohoto krásného vláčku. Kostky otřete vlhkým hadříkem. Údržba je snadná, což se u hraček pro kojence nebo batolata vždy hodí. 🙂
Dřevěný vláček vkládačka Joueco - mašinku tvoří lokomotiva a dva vagónky.

Dřevěný vláček vkládačka Joueco – mašinku tvoří lokomotiva a dva vagónky.

Kde hračku sehnat

Hračka stojí okolo 500 Kč a je skvěle dostupná. Mohu 100% doporučit. Hračku koupíte online například na Alza.cz.

Dřevěný vláček Jouéco na Alza.cz

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Tipy na dárky pro malé děti jsem sepsala do článku 12 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 1 do 2 let a také do článku 9 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 0 do 12 měsíců.
10 Hodnocení
Dřevěná vkládací mašinka Jouéco

Mašinka Jounéco, která slouží jako vkládačka, je kvalitní, vyvedená v krásných barvách. Dřevo se nezničí, netvoří se v něm rýhy, barvy se neolupují. Hračka se dá koupit v Německu nebo v Rakousku, v České republice se zatím neprodává.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Kreativita
10
KLADY
  • Krásná hračka
  • Kvalitní provedení
  • Neničí se
  • Barva se neolupuje
  • Děti moc baví
ZÁPORY
  • Špatně dostupné

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart