Dřevěné závodní autíčko pro nejmenší: Formule Brio

Vybírala jsem pro děti dřevěné autíčko, a proto, že se jim moc líbila patrová garáž Brio, rozhodla jsem se pořídit dřevěné závodní auto Brio. Autíčko je vhodné pro děti od jednoho roku a mě jen mrzí, že jsem ho nekoupila dřív. 

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je hračka určena

Závodní autíčko je určeno pro děti od jednoho roku. Vyhrají si s ním i pětileté děti, které milují auta a rády s nimi jezdí po místnosti, nosí je s sebou a ještě nemají doma žádnou formuli.

Kvalita provedení a materiál

Formule je vyrobena ze dřeva, držáček z kovu a kola z plastu. Zdobí ji dřevěný panáček. Provedení se mi moc líbí, je kvalitní, barva se neolupuje a to ani při nešetrném zacházení. Autíčko není na setrvačník a ani na ovládání. Nic neumí, jenže dětem to vůbec nevadí. Jezdí s ním tam, kde chtějí, hrají si na závody a autíčko milují. Každý má svoje – jeden modré, druhý bílé.

Brio RC formule na dálkové ovládání

Srovnání velikostí autíček Brio

Parametry

  • Velikost: 85 × 133 mm
  • Materiál: Dřevo (lak na povrchu), kov a plastová kola
  • Barva: Auto je dostupné v bílé, modré, zelené a červené barvě

Kde hračku koupíte

Původně jsem chtěla pořídit hračku v Pinkorblue, když jsem kupovala závodní formuli Brio na dálkové ovládání. Jenže v Pinkoblue mají u hračky napsáno, že není možné vybrat si barvu. Proto jsem ji nakonec objednala na Mall.cz, protože když už něco kupuji, chtěla bych si vybrat takovou barvu, jakou si děti přejí.

Závodní autíčko BRIO na MALL.CZ

10 Hodnocení
Závodní autíčko Brio

Velmi hezké autíčko si děti zamilovaly. Závodní auto je hezky zpracované, kvalitní a odolné. Auto je vyrobeno ze dřeva, kola jsou z plastu.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Materiál
10
Odolnost
10
Údržba
10
KLADY
  • Hezky zpracované
  • Kvalitní provedení
  • Dobře se čistí
  • Na výběr čtyři barvy
ZÁPORY
  • Špatně dostupné

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart