DKNY Be Delicious recenze

Nádherná vůně z dílky DKNY má zajímavý design, dlouho vydrží a překrásně voní. Do článku jsem připravila recenzi na tento dámský parfém.

DKNY Be Delicious

Obsah

Recenze DKNY Be Delicious

Vůně DKNY je tvořena nesmírně zajímavou kombinací okurkových a grapefruitových tónů, které doplňuje magnólie. Výraznou vůni jablka doplňují jemné květiny a bílá ambra.

DKNY Be Delicious recenze
DKNY Be Delicious recenze

Použití

Vůni naneste na tělo jednou, maximálně 2x denně. Více není potřeba. Vůně dlouho vydrží. Je svěží, ovocná, trošku květinová, a hodí se spíše na léto.

Složení

Ve složení najdete vůni jablka, magnólie, okurky, grepu, růže, konvalinky, fialky, tuberózy, bílé ambry, dřevitých tónů, santalového dřeva.

Poměr ceny a kvality

Krásná vůně dlouho vydrží a poměr ceny a kvality je perfektní.

Kde parfém koupit?

DKNY Be Delicious koupíte za výhodnou cenu v e-shopu Parfemy.cz, kde si vyberete celou řadu dalších produktů z dílny Donny Karan, nebo na Notino.cz.

Kérastase Densifique Sérum Jeunesse na Notino.cz

10 Hodnocení
DKNY Be Delicious

Krásná a svěží vůně s charakteristickým podtónem jablek a květin zaujme na první pohled. Dlouho vydrží, krásně voní, lahvička má charakteristický tvar zeleného jablka.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita produktu
10
Jak funguje
10
Vlastnosti (vůně, konzistence, vzhled)
10
KLADY
  • Krásná vůně
  • Zajímavé složení
  • Hezky se rozkládá a skvěle voní.
  • Vhodná na léto
ZÁPORY
  • Cena
DKNY Be Delicious

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart