DIY papíroví andílci: Snadné a elegantní ozdoby na stromeček

Andílci z bílého papíru mají jednoduchý design a na stromečku vypadají moc hezky. Jestli hledáte snadné a rychlé ozdoby, které budou vypadat elegantně, mohou být tito andílci skvělou volbou k DIY vánočním ozdobám. V článku najdete tip, jak na to.

AKCE BŘEZEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábění je vhodné pro rodiče a pro děti přibližně od druhé třídy základní školy. Sedmileté děti budou potřebovat velkou pomoc dospělého.

Co budete potřebovat

  • Bílý papír
  • Provázek nebo stužku
  • Nůžky
  • Lepidlo
  • Kuličku s otvorem nebo samotvrdnoucí hmotu a špejli
Pracovní listy pro předškoláky

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Nejprve jsem ze samotvrdnoucí hmoty vytvořila kuličku, do které jsem udělala větší otvor. Kuličku jsem nechala uschnout. Když byla kulička suchá, provlékla jsem otvorem provázek a vytvořila jsem ouško. Kousek provázku zůstal volně, abych na něj mohla v dalším kroku přilepit papír.

DIY papíroví andílci: Snadné a elegantní ozdoby na stromeček
DIY papíroví andílci: Snadné a elegantní ozdoby na stromeček

Papír formátu A4 jsem rozdělila na 3 části. Ze dvou částí jsem vytvořila harmoniku. Přibližně v jedné čtvrtině jsem jej zahnula, aby vznikly ručičky a poté jsem ze dvou kusů papíru vytvořila tělo andělíčka. Než jsem dva kusy papíru slepila k sobě, vložila jsem mezi ně provázek i s kuličkou.

Závěrem

Andělíčky můžete vytvořit také z barevného papíru. Záleží na tom, v jakých barvách budete mít vánoční stromeček (nebo na co andělíčky použijete).

Youtube

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart