DIY narozeninové přání, které vyrobí i malé děti

Jak vyrobit snadné a pěkné DIY narozeninové přání s malými dětmi? Děti chtěly kreslit vodovkami a zároveň lepit. Vytvořili jsme přání, ve kterém se skloubí lepení i kreslení vodovkami. V článku na vás čeká inspirace, jak narozeninové přání vytvořit.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Vytvořili jsme narozeninové přání. Titulní stranu zdobilo červeno oranžové pozadí se žlutými a červenými srdíčky. Vnitřek přání byl tvořen kytičkami ve váze (nebo v obalu).

Pro koho je tvoření určeno

Výroba přání se hodí pro děti od tří let. Filka ve dvou a tři čtvrtě letech hezky lepil i vybarvoval. Potřeboval pomoc s nalepením vázy na květiny. Martínek zvládl vytvořit přáníčko téměř sám.

DIY narozeninové přání, které vyrobí i malé děti

DIY narozeninové přání, které vyrobí i malé děti

Co budete potřebovat

Pracovní sešit od 2 let PODZIM

Pracovní sešit od 2 let PODZIM

Koupit PDF v e-shopu

Jak na to

Postup je velmi snadný. Z barevného papíru jsem připravila kytičky a trojúhelník se zaoblenými rohy, který představoval vázu. Dále jsem vystřihla srdce. Děti nalepily na vnitřní stranu kytičky a také vázičku (nebo-li obal na kytičky).

DIY narozeninové přání, které vyrobí i malé děti

DIY narozeninové přání, které vyrobí i malé děti

Když lepidlo zaschlo, vybarvily přední stranu vodovkami. Použily červenou, žlutou a oranžovou. Přání jsme nechali pořádně uschnout, Děti nakonec přední stranu ozdobily papírovými srdíčky.

Závěrem

Výroba přání nebyla těžká, a zároveň děti bavila. Filkovi dalo přáníčko více práce než Martínkovi. Malé děti mohou od barev trošku ušpinit vnitřní stranu, ale i tak je výsledek překrásný. Přání můžete vyrobit v teplých barvách (například pro babičku) i ve studených barvách (třeba pro tatínka).

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart