DIY narozeninové přání, které vyrobí i malé děti

Jak vyrobit snadné a pěkné DIY narozeninové přání s malými dětmi? Děti chtěly kreslit vodovkami a zároveň lepit. Vytvořili jsme přání, ve kterém se skloubí lepení i kreslení vodovkami. V článku na vás čeká inspirace, jak narozeninové přání vytvořit.

Obsah

Co jsme vyrobili

Vytvořili jsme narozeninové přání. Titulní stranu zdobilo červeno oranžové pozadí se žlutými a červenými srdíčky. Vnitřek přání byl tvořen kytičkami ve váze (nebo v obalu).

Pro koho je tvoření určeno

Výroba přání se hodí pro děti od tří let. Filka ve dvou a tři čtvrtě letech hezky lepil i vybarvoval. Potřeboval pomoc s nalepením vázy na květiny. Martínek zvládl vytvořit přáníčko téměř sám.

DIY narozeninové přání, které vyrobí i malé děti

DIY narozeninové přání, které vyrobí i malé děti

Co budete potřebovat

Pracovní sešit od 2 let PODZIM

Pracovní sešit od 2 let PODZIM

Koupit PDF v e-shopu

Jak na to

Postup je velmi snadný. Z barevného papíru jsem připravila kytičky a trojúhelník se zaoblenými rohy, který představoval vázu. Dále jsem vystřihla srdce.

Děti nalepily na vnitřní stranu kytičky a také vázičku (nebo-li obal na kytičky).

Když lepidlo zaschlo, vybarvily přední stranu vodovkami. Použily červenou, žlutou a oranžovou. Přání jsme nechali pořádně uschnout, Děti nakonec přední stranu ozdobily papírovými srdíčky.

Závěrem

Výroba přání nebyla těžká, a zároveň děti bavila. Filkovi dalo přáníčko více práce než Martínkovi. Malé děti mohou od barev trošku ušpinit vnitřní stranu, ale i tak je výsledek překrásný. Přání můžete vyrobit v teplých barvách (například pro babičku) i ve studených barvách (třeba pro tatínka).

DIY narozeninové přání, které vyrobí i malé děti

DIY narozeninové přání, které vyrobí i malé děti

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart