DIY levná domácí narozeninová výzdoba

Do článku jsem připravila tip na velmi levnou, jednoduchou a dobře vypadající narozeninovou výzdobu. Přizpůsobit si ji můžete podle svého.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Dětský pokojíček jsme vyzdobili balónky, barevnými girlandami z barevného papíru, na okno jsme nalepili balónky z papíru a výzdoba byla hotová. Celková výzdoba pokojíčku stála přibližně do 60 Kč. V ceně je barevný papír, provázky, nafukovací balónky i balónek s číslem.

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábět mohou předškoláci s rodiči, školáci nebo i samotní rodiče. Záleží, jak výzdobu pojmete. Nám dalo největší práci připevnit dekorace na lustr. Lepení bylo snadné.

Co budete potřebovat

  • Balónky
  • Provázek
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Izolepa
Banner Cute Zvířátka

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Barevný papír jsem nastříhala na trojúhelníčky. Z jednoho listu A4 jsem vytvořila tři trojúhelníky. Když jsem měla dostatek trojúhelníků, natřela jsem okraj lepidlem, přiložila jsem provázek a ohnula jsem okraj tak, aby provázek dobře držel. Takhle jsem vyrobila několik girland. Girlandy jsem zavěsila za lustr a rozmístila druhý konec provázku po stěnách místnosti. Jeden konec jsem připevnila na nástěnku, na postel i na skříň.

DIY levná domácí narozeninová výzdoba
DIY levná domácí narozeninová výzdoba

Nafoukla jsem balónky a ozdobila jsem s nimi místnost. Nakonec jsem vystřihla z barevného papíru balónky a číslo 6 (na oslavu šestých narozenin) a přilepila jsem dekorace na okna.

DIY levná domácí narozeninová výzdoba
DIY levná domácí narozeninová výzdoba

Výzdobu můžete doplnit o narozeninový dort i narozeninové čepičky.

Závěrem

Výzdoba je snadná, levná a dětský pokoj hezky oživí. Balónky jsem koupila v Rossmannu a ty byly z výzdoby to nejdražší. Za narozeninovou výzdobu můžete utratit desetikoruny i stokoruny. Záleží jen na vás, jakou výzdobu plánujete udělat. Nám zabralo tvoření necelou půl hodinku. Přeji vám krásnou narozeninovou oslavu.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart