PDF ZDARMA

PDF ZDARMA: DIY Halloweenské závěsné dekorace pro děti

Letos jsme poprvé vyráběli halloweenské dekorace, protože si to děti přály. Dekorace jsou závěsné, protože jakékoli stojící ozdoby nám rozmačká naše malá tryskomyš. 🙂 Vytvořila jsem PDF, které stačí vytisknout, vybarvit a složit.

Obsah

Co jsme vyrobili

Vyrobili jsme papírové závěsné dekorace, které nám zdobí prostor v kuchyni. Dekorace jsem pověsila na lustr a hezky se vyjímají.

Pro koho je tvoření určeno

Tvořit mohou malé děti od dvou let, které budou potřebovat výraznou pomoc dospělého. Děti, které chodí do školy, zvládnou vytvořit dekorace zcela samy.

Co budete potřebovat

  • Vytištěné PDF
  • Vodovky nebo pastelky (fixy¨)
  • Nůžky
  • Lepidlo
  • Slabý provázek či nit
  • Špejle nebo slabý klacek

STÁHNOUT PDF ZDARMA

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF jsem čtyřikrát vytiskla. Společně s dětmi jsme jej vybarvili vodovkami a nechali jsme jej uschnout. Vybarvit jej můžete podle fantazie. My jsme zvolili za dominantní barvy oranžovou, černou a bílou.

PDF ZDARMA: DIY Halloweenské závěsné dekorace pro děti
PDF ZDARMA: DIY Halloweenské závěsné dekorace pro děti

Když byly papíry suché, vystřihli jsme obrázky. Netopýra podle přerušovaných čar, dýni a ducha podle plných čar. Připravila jsem tenké provázky, obrázky jsme natřeli lepidlem, na obrázek jsme přiložili provázek a navrch opět obrázek. Ze čtyř papírů jsme vytvořili čtyřikrát závěsné dekorace, které jsme připevnila na dvě špejle. Ty jsem k sobě slepila izolepou a připevnila jsem je zespodu na stínidlo lustru.

PDF ZDARMA: DIY Halloweenské závěsné dekorace pro děti
PDF ZDARMA: DIY Halloweenské závěsné dekorace pro děti

Závěrem

Snadné a hezké lepení děti zaujme, protože vidí výsledek poměrně rychle. Dekorace se hezky vyjímá. Děti si procvičí vybarvování, vystřihování i práci s lepidlem. Menší děti mohou pouze vybarvovat, děti, které navštěvují mateřskou školku zvládnou také lepit a možná i stříhat.

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart