Den a noc: Zajímavé kreslení pro děti

Na tohle tvoření jsem narazila na Pinterestu. Trošku jsem ho upravila, aby jej zvládly i menší děti a také jsem jej přizpůsobila na naše podmínky, aby nám stačily základní výtvarné potřeby.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Vytvořili jsme krásný obrázek, který by se mohl jmenovat Den a Noc. Je na něm měsíček a sluníčko, které sdílí jedno společné kolečko. Skrze zajímavé vybarvení vznikne umělecké dílo.

Pro koho je tvoření určeno

Malování se hodí pro děti okolo čtyř let i pro devítileté školáky. Malé děti budou potřebovat pomoc dospělého, který dětem nakreslí slunce a měsíc, starší děti mohou vytvořit obrázek zcela samy.

Co budete potřebovat

  • Černou voskovku
  • Tužku
  • Vodovky
  • Štětec
Pracovní sešit Podzim
Pracovní sešit Podzim

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Na čtvrtku jsem nakreslila měsíc a slunce tak, aby byla čtvrtka rozdělena na dvě části (od horního ke spodnímu okraji ji dělí paprsky, prostředkem čára oddělující měsíc a slunce).

Den a noc: Zajímavé kreslení pro děti
Den a noc: Zajímavé kreslení pro děti

Filka se pustil do vybarvování.

Den a noc: Zajímavé kreslení pro děti
Den a noc: Zajímavé kreslení pro děti

Závěrem

Vybarvovali jsme spolu – já jsem tvořila svůj obrázek a Filka zase svůj. Bylo to proto, aby měl o tvoření lepší představu. Přeci jen je tento obrázek pro takto malé děti poměrně abstraktní. Jestli s tvořením doma teprve začínáte, můžete vyrábět paralelně s dítětem. Hodně to pomáhá. Děti okoukávají a zlepšují se.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart