Davines Oi Oil – vlasový olej recenze

Nejlepší olej na vlasy, jaký jsem kdy měla. Na produkt nedám dopustit. Je přírodní a opravdu funguje. Do článku jsem připravila recenzi na olej na vlasy.

Davines Oi Oil

Obsah

Recenze vlasový olej Davines Oi Oil

Olej Davines je drahý. Opravdu drahý. Ale poměrně dlouho vydrží (mám vlasy do pasu), krásně voní a funguje perfektně. Je to nejlepší vlasový olej, jaký jsem kdy vyzkoušela. Mám už několikáté balení a používám pár let. Nedá se s jinými přírodními oleji na vlasy srovnat.
Vlasy jsou ihned po aplikaci lepší. Jsou hladké, jemné a skvěle se rozčesávají. Jestli máte zničené a barvené vlasy, tento olej vám je zachrání. Funguje na všechny typy vlasů.

Davines Oi Oil - vlasový olej recenze
Davines Oi Oil – vlasový olej recenze

Použití

Olej můžete vetřít do suchých nebo vlhkých vlasů. Já jej dávám na vlhké vlasy. Vlasy umyji šampone, vysuším je do ručníku a do dlaně nastříkám několik pumpiček oleje, rozetřu po celé délce vlasů.

Složení

Produkt obsahuje výtažky z oleje oreláníku barvířského, který má silné antioxidační účinky, stimuluje produkci melaninu a snižuje poškození buněk způsobené UV zářením, zabraňuje stárnutí a udržuje pružnost pokožky. Prodyšné silikony vytváří ochranný film na vlasech.

Davines Oi Oil - vlasový olej recenze
Davines Oi Oil – vlasový olej recenze

Poměr ceny a kvality

Olej je drahý, ale dlouho vydrží, krásně voní a skutečně funguje. Poměr ceny a kvality je odpovídající, dobrý. Rozhodně stojí za to.

Kde olej koupit?

Olej koupíte za výhodnou cenu v e-shopu Notino.cz, kde si vyberete celou řadu dalších produktů Davines.

Davines Oi Oil na Notino.cz

10 Hodnocení
Davines Oi Oil

Tento olej stojí za to. I když je hodně drahý, tak stoprocentně funguje, krásně voní a mně zachránil vlasy. Je nejlepší a stojí za pořízení.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita produktu
10
Jak funguje
10
Vlastnosti (vůně, konzistence, vzhled)
10
KLADY
  • Krásně voní.
  • Snadno se aplikuje.
  • Dlouho vydrží.
  • Skutečně funguje
  • Vlasy jsou jemné, vyživené, lesklé.
  • Vlasy se snadno rozčesávají.
ZÁPORY
  • Cena
Davines Oi Oil

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart