PDF ZDARMA

Dárek ke dni dětí: Domino v PDF ke stažení zdarma

Domino je jedna z nejoblíbenějších dětských her, kterou zvládnou hrát i čtyřleté děti. V článku na vás čeká jednoduché domino s číslicemi, které si můžete stáhnout zcela zdarma.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Domino pro nejmenší

Hra domino se hodí i pro nejmenší děti, okolo tří let věku. Děti ji nejraději hrají s obrázky, které nahradí původní a tradiční číslice.

Obrázkové domino

Vyrobila jsem dětem obrázkové domino, ve kterém mohou přiřazovat zvířátka, auta, hračky, kytičky i včeličky. Tato zábavná forma domina se hodí pro malé děti i předškoláky.

Koupit 3 sady v e-shopu za 20 Kč

Koupit 3 sady v e-shopu za 20 Kč

Domino tvary a barvy

Děti mohou procvičovat pouze tvary nebo pouze barvy, nebo hrát s kartami, v nichž si cvičí najednou tvary a barvy. Záleží na věku, dovednostech nebo na tom, jaká hra se jim více zamlouvá.

Koupit 3 sady v e-shopu za 20 Kč

Domino čísla

Při číselném dominu mohou děti trénovat čísla od jedné do šesti. Hra podporuje rozvoj matematického myšlení a zároveň je velmi zábavná. Vybrat si můžete klasická čísla od 1 do 6, tečky – jedna tečka až šest teček – a konečně také kombinaci čísel a obrázků.

Koupit 3 sady v e-shopu za 20 Kč

Pravidla hry domino

Jak hrát domino? Hrát mohou dva až čtyři hráči. Počet 28 karet se rozdělí mezi hráče tak, že se kartičky zamíchají a rubem se položí na stůl. Hráči si vyberou karty. Začíná ten, který má kartu se dvěma šestkami (u verze s číslicemi). U domina s obrázky se hráči dohodnou, který z nich začne. Na stůl se pokládají kartičky vždy na začátek nebo na konec řetězce se stejnými čísly (obrázky).

Domino v PDF ke stažení zdarma

Vytvořila jsem snadné domino s číslicemi, na kterém si mohou děti vyzkoušet, zda je tento princip hry baví.

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Jak vyrobit domino doma

PDF vytiskněte na tiskárně. Listy zalaminujte. Laminují se vždy celé listy, které po zchladnutí rozstříháte podle čar.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart