Dámské kabelky: Kůže nebo eko kůže?

Jakou dámskou kabelku vybrat? Z kůže nebo z eko kůže? Do článku jsem připravila výhody a nevýhody obou materiálů. Krásné kabelky z kůže a z eko kůže najdete na ccc.eu. Často zde bývají výprodeje, akce a slevy. Pravidelně zde přibývají módní kousky z nových kolekcí.

Dámské kabelky

Obsah

Dámská kožená kabelka

Dámská kožená kabelka
Dámská kožená kabelka

Kožené kabelky jsou krásné, voňavé, elegantní, hodí se ke společenským kalhotám, sukni i k džínům. Jsou módním evergreenem. Nezničí se, neokoukají se a vydrží roky. Investice do kvalitní kožené kabelky se vyplatí. Levné a krásné kožené kabelky zakoupíte na ccc.eu.

KOŽENÉ KABELKY ZA NÍZKÉ CENY

Dámské kabelky z ekologické kůže a koženky

Dámské kabelky z ekologické kůže a koženky
Dámské kabelky z ekologické kůže a koženky

Ekologická kůže není nic jiného, než polyester pokrytý polyvinylchloridem. Přírodní materiál skvěle napodobí vzhled pravé kůže, zároveň je veganský a přátelský k přírodě. Kabelky z ekologické kůže bývají výrazně levnější než kožené kabelky. Můžete si pořídit módní výstřelky, velké tašky i malé kabelky přes rameno. Dámské kabelky z koženky dobře drží tvar, jsou odolné a cenově dostupné. Velký výběr kabelek za nízké ceny najdete na ccc.eu (na kabelky je zde často sleva nebo akce). Nádherné a levné kabelky pořídíte také z materiálu imitace kůže. Velký výběr těchto kabelek najdete na ccc.eu – nádhernou kabelku koupíte i za 800 Kč.

VELKÝ VÝBĚR DÁMSKÝCH KABELEK

Srovnání kůže vs. ekologická kůže

Jakou kabelku vybrat – koženou nebo z ekologické kůže? Podívejte se na klady a zápory obou variant a vyberte si pro sebe tu pravou.

Přírodní kůže

Klady
  • Voňavá
  • Odolný materiál – vydrží dlouho
Zápory
  • Cena
  • Vyrobeno ze zvířat – není šetrné k přírodě

Ekologická kůže

Klady
  • Nízká cena
  • Šetrné ke zvířatům
Zápory
  • Materiál není tolik odolný.
  • Některé materiály mohou být příliš tvrdé a nepoddajné – záleží na kvalitě ekologické kůže.

Kde dámské kabelky koupit

Dámské kabelky koupíte na ccc.eu. Zde najdete velký výběr kabelek za skvělé ceny. Navíc můžete kabelku bezplatně vrátit, pokud se vám nebude líbit.

Dámské kabelky

Přeji vám šťastný výběr. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart