Cestovní kufry: Vhodný kufr na rodinnou dovolenou + tipy co vybrat

Jaký cestovní kufr vybrat na rodinnou dovolenou? Podívejte se, kde výhodně koupíte cestovní kufry pro celou rodinu a vyberte si pro vás ten nejlepší model. V článku najdete klady a zápory skořepinových i látkových cestovních kufrů.

Cestovní kufr na CCC.eu

Obsah

Skořepinový kufr pro celou rodinu (na kolečkách)

K nejpraktičtějším a nejstylovějším zavazadlům patří skořepinové kufry, které chrání obsah před poškozením, mohou být zároveň velmi lehké, odolné proti zničení a jsou ideálním cestovním zavazadlem na rodinnou dovolenou. Tvrdá skořepina, velký prostor i praktické kapsičky uvnitř dělají ze skořepinového kufru jasného favorita na rodinnou dovolenou. Kufry se prodávají v různých barvách – klasická černá, vínová i módní žlutá barva. Kvalitní kufry jsou opatřeny zámkem proti vykradení. Jaké jsou výhody a nevýhody skořepinových kufrů?

CESTOVNÍ KUFRY NA KOLEČKÁCH

Výhody
 • Odolný a pevný
 • Ideální do letadla – nezničí se
 • Kvalitní kufr je pevný a lehký
 • Ochrání věci před poničením
Nevýhody
 • Cena
 • Nelze zvětšit

Skořepinové kufry jsou k dispozici v různě velkých provedeních. Malé cestovní kufry jsou v rozměrech kabinového zavazadla (cabin size) a můžete je vzít na palubu letadla. Avšak před nákupem raději pečlivě zkontrolujte rozměr kufru a rozměr, který požaduje letecká společnost. U některých leteckých společností se rozměry mohou lišit. Střední cestovní kufry jsou vhodné jako kufry na služební cestu nebo na rodinu. Rozměry odpovídají klasickému zavazadlu, které je vhodné na standardní odbavení. Velké cestovní kufry jsou ideální na rodinnou dovolenou.

Látkový kufr na kolečkách

Cestovní kufr na kolečkách z látky je praktickým pomocníkem na rodinné dovolené. Je lehký a u některých modelů lze víko kufru zvětšit pomocí zipů. Látka není tolik pevná jako skořepina a při převozu křehčích věcí se může obsah uvnitř kufru poškodit. Jaké jsou výhody a nevýhody látkových kufrů?

Výhody
 • Nízká cena
 • Kufr je lehký.
 • Některé tipy kufrů nabízí možnost rozšíření víka a zvětšení prostoru.
Nevýhody
 • Kufr je měkký – látka se časem může trošku ošoupat
 • Víko není pevné.

Kde koupit kvalitní cestovní kufry?

Kvalitní cestovní kufry značky Lasocki koupíte na ccc.eu. Vyberete si zde nádherné skořepinové kufry různých velikostí, tvarů a barev. V nabídce mají kufry pro celou rodinu, cestovní kufry pro jednotlivce, na služební cestu i pro děti. Doprava je při nákupu nad 799 Kč zdarma. Pokud by se vám kufr nelíbil, můžete jej zdarma vrátit na prodejně CCC.

Cestovní kufr na CCC.eu

Přeji vám šťastný výběr. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart