2 Tipy na snadné čertovské tvoření pro děti

Z čertovského tvoření byly děti nadšené. Vyráběli jsme čertovskou “korunu” s rohy a také snadné čerty, které děti namalovaly na papír. V článku najdete tip, jak na to.

AKCE BŘEZEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábět mohou už tříleté děti. Namalovat čerty je velmi snadné. Slepit korunu je těžší, ale s mírnou pomocí dospělého děti lepení i malování zvládnou. Předškoláci a děti školou povinné zvládnou slepit korunu samy.

Co budete potřebovat

  • Barevné papíry
  • Štětec
  • Čtvrtku
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Lepidlo
Pracovní listy pro předškoláky

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Čertovská “koruna”: Z černého papíru jsem ustřihla dva pruhy 2 cm široké. Pruhy byly dlouhé cca 30 cm (delší strana formátu A4). Pruhy jsem slepila do kruhu tak, aby dobře seděly na hlavě. Z červeného papíru jsem připravila dva rohy, které jsem nalepila na proužek papíru.

2 Tipy na snadné čertovské tvoření pro děti
2 Tipy na snadné čertovské tvoření pro děti

Čert: Z barevného papíru jsem připravila rohy, jazyk a oči. Děti na čtvrtku namalovaly černou temperou (vodovkou) kolo, které pořádně vybarvily. Když barva zaschla, nalepily na něj rohy, jazyk a oči a čert byl hotový.

2 Tipy na snadné čertovské tvoření pro děti
2 Tipy na snadné čertovské tvoření pro děti

Závěrem

Snadné tvoření mělo obrovský úspěch. Moc doporučuji. Čert i koruna se dětem moc líbily. Koruna je velmi snadná, na materiál nenáročná, a zde platí: za málo peněz, hodně muziky. 🙂

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart