Cemio Metric 308 SMART Bezkontaktní teploměr

Teploměr Cemio Metric 308 SMART jsme pořídili proto, že má dobré recenze. Je ale skutečně tak dobrý? Ano, je. 🙂 Máme už druhý, protože ten první Martínek rozbil, tudíž není nerozbitný. Měří rychle a přesně (zkoušeli jsme měřit digitálním i rtuťovým a výsledek byl stejný).
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Používá se snadno

Teploměrem můžete měřit tělesnou teplotu (na čele), vodu na koupání, mateřské mléko při ohřívání, převařenou vodu na přípravu umělé výživy, příkrmy a přesnídávky. V krabičce najedete návod na měření a dvě tužkové baterie. Namíříte jej ze vzdálenosti 5 – 8 centimetrů na objekt, zapnete a do dvou sekund znáte výsledek. Můžete jej nastavit na bodové měření, kdy zjistíte teplotu pouze daného místa, kam dopadne infračervené záření, nebo plošné měření, které cílí na větší plochu. Paměť má na 32 měření, vypnout se umí sám.

Na teploměr zakoupený v lékárně přispívá pojišťovna

Zapátráte-li po internetu, najdete teploměr v akci za 699 Kč (2019). I přesto může někoho odradit vyšší cena. Obejde se výbavička pro miminko bez tohoto teploměru? Ano, to rozhodně. My jsme jej pořídili na první dítě a maximálně jsme jej využili. Při druhém dítěti jsme pořídili druhý teploměr, ten první je rozbitý, a používáme jej pouze na ověření tělesné teploty. Proč? Máme už praxi s tím, jak poznat správně teplou vodu ve vaně a na přípravu kojeneckého mléka. Mateřské mléko ohříváme zřídka.
Tip pro vás: Zdravotní pojišťovny nabízejí výhodné programy pro těhotné ženy (případně pro novorozence), ve kterém můžete čerpat příspěvek na ultrazvuk, vitamíny nebo třeba teploměr, který koupíte v lékárně. Každá pojišťovna má jiný program a přispívá odlišnou částkou.

Kde teploměr seženete?

Za necelých 700 Kč je teploměr dostupný na Mall.cz.

Cemio Metric 308 Smart na MALL.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

10 Hodnocení
Cemio Metric 308 SMART

Kvalitní švýcarský teploměr měří rychle a přesně. Odradit vás může vyšší cena.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
10
KLADY
  • Přesný a rychlý
  • Pamatuje si v minulosti naměřenou teplotu (někomu se to může hodit).
  • Měří ve stupních Celsia i Fahrenheita.
  • Snadno se používá.
  • Bezdotykový
ZÁPORY
  • Vysoká cena

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂 Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart