HRAČKY DO 12 MĚSÍCŮHRAJEME SI

Bright Starts Kousátko (Knížka), 3m+ Červená

Máte pocit, že vaše miminko už všechno má a nevíte, jakou hračku mu koupit? Co třeba jeho vůbec první knihu? BRIGHT STARTS Kousátko (Knížka) má pouze tři listy, dva z nich šustí a zaoblené rohy slouží jako kousátko, stejně jako rukojeť.

Pro koho je hračka určena?

Kousátko a knížku (2v1) využijí děti od čtyř měsíců, více od pěti až šesti měsíců. Knížka je lehká, skladná a snadno ji připevníte pomocí šňůrky k madlu kočárku. Můžete ji s sebou zabalit do přebalovací tašky a brát ji na cesty. Na třech listech jsou namalovány obrázky cizokrajných zvířat, což miminko stejně nepozná, a kniha jej zajímá ze dvou důvodů. Zaprvé si ji může strčit do pusy, zadruhé vnímá různé pestré barvy, které se nepravidelně střídají.

Nejdříve jsem chtěla knížku, která má hodně listů, nyní jsem ráda za tuhle lehounkou. Proč? Protože se dítěti skvěle drží. Může ležet, držet knihu nad hlavou a prohlížet si ji. Díky tomu, že má málo stránek, tento úkon hravě zvládne už v pěti měsících. Knížka nestojí sama na zemi, ale dítě ji využije jako kousátko, hračku do kočárku, do postýlky.

Údržba a kvalita provedení

Netrhá se a nepáře. Hračku jsem vyprala v pračce na 40 °C a nic se s ní nestalo, snadno se udržuje a rychle uschne. Vůbec poprvé jsem ji ždímala na 400 otáček, na pošesté jsem ji vyprala klasicky s prádlem, nechala jsem ji vyždímat na 1000 otáček a nestalo se nic ani s knihou a ani s pračkou.

Kousátko/ Knížka Bright Starts

Kousátko/ Knížka Bright Starts

Poměr ceny a kvality

Srovnám-li ostatní knížky za nákupní cenu 150 Kč, musím říci, že poměr ceny a kvality je mimořádně dobrý. Kniha se nezničí, stále krásně šustí, i když ji peru v pračce a nešetřím ji. Neroztrhá se, je jako nová.

Kousátko/ Knížka Bright Starts

Kousátko/ Knížka Bright Starts

9 Celkové hodnocení
Bright Starts Kousátko

Kvalitně provedená knížka je vhodná pro děti jako kousátko, šustí a snadno ji uchopí do ruky. Lze ji vyprat v pračce. Má pouze tři listy, což je za pořizovací cenu poměrně málo.

Poměr ceny a kvality
6
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
10
Klady
  • Krásné provedení
  • Barevné obrázky
  • Lze vyprat v pračce.
  • Sklaná a všude se vejde.
Zápory
  • Cena

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.