Dřevěné hračky: Bino Tahač s auty

Martínek si moc moc přál nákladní auto, do kterého naloží malá autíčka. Přání mu splnil Ježíšek (v podání babičky) a donesl mu dřevěný tahač s auty. Filka dostal úplně to stejné auto, aby si mohl hrát společně s Martínkem. 

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co hračka umí

Hračka se skládá z několika částí – kabina, tahač, čtyři auta (bílé, žluté, modré, zelené), plošina na nájezd a dvě zarážky. Celkem obsahuje devět dílů. Tahač je polohovací. Lze jej zcela zploštit a poté zase narovnat. Na plošinu mohou najíždět auta, což děti moc baví a tahle funkce je pro ně zajímavá. Auto hezky jezdí, nezadrhává se, má tři páry kol. Je poměrně skladné, takže jej můžete zabalit s sebou třeba na delší výlet. My jej budeme vozit jen k babičce, protože si dokážu představit, že bychom jednotlivé dílky někde ztratili a už bychom je nikdy nenašli. 🙂

Bino Tahač s auty

Bino Tahač s auty

Kvalita provedení

Auto zkoušíme měsíc, takže k velkým defektům a škodám ještě může dojít. Avšak po měsíčním testování se zdá být poměrně kvalitní a bytelné, i když si dokážu představit, že se rozbije. Jsem ráda, že se babička rozhodla pořídit právě tuto značku. Do dřeva se zatím neudělaly rýhy a barva se neoloupala. Nic se neodlomilo a ani nezlomilo. Tahač je stále krásný. Velkou výhodou je, že na něj lze nasadit i jiná dřevěná autíčka – my máme obyčejnou sadu dřevěných policejních aut z Kauflandu. Ta na tahač pasuje skvěle. Na autě lze vozit také dřevné mašinky.

Rozměry vozidla: 13 cm x 8 cm x 37 cm

Alternativy

Vybírali jsme mezi značkami Woody, Bino a Viga. Auto značky Woody vypadá moc pěkně, v akci nebo ve slevě je o 40 Kč levnější než náš tahač, ale také o 7 cm menší, jeho kapota je velmi pestrá (má oči a pusu) a na můj vkus až moc, ale někomu se naopak může více zamlouvat auto Woody. Woody auto seženete na Mall.cz, kde je na něj dobré hodnocení, nebo na 4kids.cz. Tahač značky Viga jsem nakonec kvůli horším uživatelským recenzím zavrhla. Další tipy na dárky najdete v článcích 16 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 3 let14 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 4 let a také v článku 13 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 5 let.

Dostupnost a cena

Ceny jsou velmi různé. Babička auto koupila na 4kids.cz (společně s panenkami Baby Born) za necelých 400 Kč. Autíčko je dobře dostupné a e-shopy se mezi sebou liší v podstatě pouze cenou nebo způsobem dodání.

Tahač s auty Bino na 4KIDS.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

8.5 Hodnocení
Bino Tahač s auty

Kvalita hračky mě mile překvapila. Tahač s auty je skvělým dárkem pro malé kluky, a přitom není příliš drahý. Děti si s ním vyhrají, zabaví se. Tahač má dvě polohy, po rampě mohou auta vyjíždět nahoru (první poloha), na dvou plošinách mohou auta stát (druhá poloha).

Poměr ceny a kvality
8
Kvalita provedení
8
Kvalita materiálu
8
Kreativita a zábava
10
KLADY
  • Velmi dobrá kvalita
  • Poměrně velké auto
  • Dvě polohy - plošiny a rampa
  • Součástí jsou čtyři autíčka
  • Kompatibilní i s jinými dřevěnými autíčky podobného tipu (máme doma z Kauflandu) a také s mašinkami.
ZÁPORY
  • Barva se mírně odře
  • Při hrubém zacházení se mohou zničit rohy u kapoty auta

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart