Barevný deštník: Malování pro nejmenší

Malování deštníku děti velmi bavilo. Je snadné, hodí se pro děti, které navštěvují mateřskou školku a zároveň si při něm užijí spoustu zábavy s vodovkami a štětcem. V článku najdete tip, jak na to.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
23 dní (dny) do konce

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Malování se hodí pro děti od dvou do pěti let věku. Starší děti by již nemuselo bavit. Menší děti milují práci se štětcem a s vodovkami a vybarvit deštník je velmi snadné, kreativní a to je moc baví. Dospělý dětem může pomoci se stříháním samotného deštníku.

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Tužku
  • Vodovky
  • Štětec
  • Barevné papíry
  • Lepidlo
Banner e-shop

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Na čtvrtku jsem obkreslila talíř a tužkou jsem vyznačila deštník. Z barevného papíru jsem vystřihla držátko na deštník a špičku deštníku. Děti deštník vybarvily vodovkami a ozdobily jej podle své fantazie. Pokud nemáte vodovky, můžete deštník vybarvit pastelkami, fixami nebo jej vylepit barevným papírem a vytvořit zajímavou koláž. Když barva zaschla, vystřihla jsem deštník ze čtvrtky a děti k němu dolepily z barevného papíru držátko a špičku.

Barevný deštník: Malování pro nejmenší
Barevný deštník: Malování pro nejmenší

Závěrem

Deštníková tvoření jsou u nás velmi oblíbená. Jestli hledáte další inspiraci, podívejte se do článku Prší, sněží: Tvoření s deštníkem pro malé děti nebo do článku Tvoření pro děti: Procházka v dešti s deštníkem.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart