Barevné listy: Procvičování jemné motoriky

Jak procvičit jemnou motoriku. Zkuste vytvořit listy. Zdobení listů fixami nebo pastelkami perfektně procvičí jemnou motoriku a děti zabaví na pořádně dlouhou dobu.

AKCE BŘEZEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření je určeno pro děti od čtyř do sedmi let věku. Starší děti by vyrábění ryby nemuselo bavit, protože malování je příliš snadné.

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Tužku
  • Vodovky
  • Štětec
  • Nůžky
  • Fixu nebo pastelku
Banner e-shop

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Na čtvrtku jsme tužkou nakreslili listy. Děti listy vybarvily vodovkami. Když barva zaschla, listy jsme vystřihli a děti je ozdobily fixami. Jestli nemáte vodovky, můžete listy vybarvit pastelkami, nebo můžete listy rovnou vystřihnout z barevného papíru a zaměřit se na procvičování jemné motoriky. Na listy můžete tužkou naznačit čáry, které děti budou obtahovat fixami. Záleží na tom, co jim bude vyhovovat.

Barevné listy: Procvičování jemné motoriky
Barevné listy: Procvičování jemné motoriky

Závěrem

Procvičování jemné motoriky se nikdy neztratí. 🙂 Děti si zábavnou formou procvičí obtahování nebo mohou listy ozdobit samy podle vlastní fantazie.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart