PLENYTESTUJEMEVŠECHNY ČLÁNKY

Babylove (Öko) Nature pleny

První ekologické pleny, které jsem zkusila. Nadchly mě nejen rozumnou cenou, ale také kvalitou provedení a savostí. V podstatě jsem nenašla žádné negativum, až na to, že jsou beznadějně vyprodané.

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Svrchní materiál je krásně hebký a jemný. Plena není potištěna obrázky, na dotek je příjemná, měkká a tenká. Nezapáchá chemicky a nezpůsobuje opruzeniny. Za celou dobu testování neprotekla ani jednou. Díky gumičce na zádech dokonale zachytí řídkou stolici. Překvapily mě pružné  dlouhé pásky, které se zcela přizpůsobí postavě dítěte, netlačí, neškrtí, a díky nim plenka krásně sedí.

Babylove Nature z DM - jak plena vypadá.

Babylove Nature z DM – jak plena vypadá (přední strana).

Babylove Nature z DM - jak plena vypadá (zadní strana).

Babylove Nature z DM – jak plena vypadá (zadní strana).

Výrobce uvádí, že plenka má dvojité savé jádro. Materiál pojme dostatečné množství tekutiny. Gumičky do nožiček netlačí, nepropustí ven moč a ani řídkou stolici. Velikost odpovídá předepsaným kilogramům. Zkoušela jsem č.3 na dítěti o hmotnosti 7 kg a 8 kg a měly ještě dostatečnou rezervu. Pásky jsou nesmírně pružné (zatím jsem u žádné jiné značky neviděla takto dlouhé a pružné pásky), dobře drží a lze je opětovně odlepit a přilepit.

Babylove nature – jak vypadá plena zevnitř.

Balení za 149 Kč zakoupíte v drogerii DM a také online v jejich e-shopu.

Babylove Nature – plena na dítěti o hmotnosti 7 kg.

Plenky stojí za vyzkoušení. Nejsou drahé a dítěti s citlivou pokožkou mohou vyhovovat.

9.6 Celkové hodnocení
Pleny Babylove (Öko) Nature

Plenky Babylove (Öko) Nature z drogerie DM představují výborný poměr mezi cenu a kvalitou. Hezky sedí, neprotečou a jsou vyrobeny z příjemného materiálu.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
10
Lepicí pásky
10
Parfemace / chemický zápach
10
Savé jádro
10
Absorpce
10
Výdrž
10
Opruzeniny
10
Dostupnost
6
Poměr ceny a kvality
10
Velikost
10
Klady
  • Velmi dobře sedí.
  • Neprosakují (až do velikosti č.3).
  • Nízká cena.
  • Dostupné v drogerii DM i v jejich e-shopu.
Zápory
  • Od velikosti č. 4 prosakují kolem nožiček.

Foto & video: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.