Babylove (Öko) Nature pleny

První ekologické pleny, které jsem zkusila. Nadchly mě nejen rozumnou cenou, ale také kvalitou provedení a savostí. V podstatě jsem nenašla žádné negativum, až na to, že jsou beznadějně vyprodané. 
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Svrchní materiál je krásně hebký a jemný. Plena není potištěna obrázky, na dotek je příjemná, měkká a tenká. Nezapáchá chemicky a nezpůsobuje opruzeniny. Za celou dobu testování neprotekla ani jednou. Díky gumičce na zádech dokonale zachytí řídkou stolici. Překvapily mě pružné  dlouhé pásky, které se zcela přizpůsobí postavě dítěte, netlačí, neškrtí, a díky nim plenka krásně sedí.
Babylove Nature z DM - jak plena vypadá.

Babylove Nature z DM – jak plena vypadá (přední strana).

Výrobce uvádí, že plenka má dvojité savé jádro. Materiál pojme dostatečné množství tekutiny. Gumičky do nožiček netlačí, nepropustí ven moč a ani řídkou stolici. Velikost odpovídá předepsaným kilogramům. Zkoušela jsem č.3 na dítěti o hmotnosti 7 kg a 8 kg a měly ještě dostatečnou rezervu. Pásky jsou nesmírně pružné (zatím jsem u žádné jiné značky neviděla takto dlouhé a pružné pásky), dobře drží a lze je opětovně odlepit a přilepit.
Balení za 149 Kč zakoupíte v drogerii DM a také online v jejich e-shopu. Plenky stojí za vyzkoušení. Nejsou drahé a dítěti s citlivou pokožkou mohou vyhovovat. OD velikosti č. 4 pleny protékají a nedoporučuji je. 

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

9.6 Hodnocení
Pleny Babylove (Öko) Nature

Plenky Babylove (Öko) Nature z drogerie DM představují výborný poměr mezi cenu a kvalitou. Hezky sedí, neprotečou a jsou vyrobeny z příjemného materiálu.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
10
Lepicí pásky
10
Parfemace / chemický zápach
10
Savé jádro
10
Absorpce
10
Výdrž
10
Opruzeniny
10
Dostupnost
6
Poměr ceny a kvality
10
Velikost
10
KLADY
  • Velmi dobře sedí.
  • Neprosakují (až do velikosti č.3).
  • Nízká cena.
  • Dostupné v drogerii DM i v jejich e-shopu.
ZÁPORY
  • Od velikosti č. 4 prosakují kolem nožiček.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂 Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart