Babylove Kindermilch batolecí mléko

Mléko Babylove Kindermilch jsem koupila proto, že mě nalákala nízká cena a zajímala mě jeho kvalita. Půl kilogramu kojenecké formule koupíte v drogerii DM za 100 Kč. Nejdříve jsem zkusila jednu krabici, poté jsem přikoupila další. A jak to dopadlo?
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Příprava a servírování

V balení je jeden sáček o hmotnosti 500 gramů a odměrka s dlouhým držátkem. Mléko se s ní skvěle nabírá. Při přípravě se sem tam objeví hrudka, která neucpává savku. Mléko extrémně hodně pění, což na první pohled vůbec nevadí. Když dítě mléko vypije, zůstane v láhvi poměrně dost pěny, která se po odlehnutí promění opět na mléko. Díky extrémní pěně dítě nikdy nevypije všechno připravené mléko. Vždy nějaké zůstane na dně flašky. Martínkovi mléko chutná.

Babylove Kindermilch 1 – Odměrkou s dlouhou rukojetí se mléko perfektně nabírá.

Poměr ceny a kvality

Poměr ceny a kvality je dobrý. Upřímně řečeno, co bychom za 100 Kč mohli očekávat. Myslím, že Babylove Kindermilch si vede stejně jako jiná, a daleko dražší, značková mléka. Mně vadí nejvíce dostupnost, která bývala v minulosti poměrně mizerná. Mléko bylo vyprodané a nechtěla jsem obíhat několik drogerií. V době sepisování recenze nebylo mléko dostupné ani v e-shopu DM.

Složení

Co najdete uvnitř? Odstředěné mléko, laktóza, rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový olej), maltodextrin, syrovátkový prášek částečně mineralizovaný, uhličitan vápenatý, citronan sodný, orthofosforečnan vápenatý, přírodní vanilkové Bourbon aroma, směs vitamínů (vitamín C, niacin, vitamín E, kyselina pantothenová, thiamin, vitamín A, vitamín B6, riboflavin, kyselina listová, vitamín K1, biotin, vitamín D3, vitamín B12), uhličitan hořečnatý, laktát železnatý, L-tryptofan, oxid zinečnatý, síran mědnatý, jodičnan draselný, síran manganatý, selenát sodný.
Složení batolecího mléka Babylove Kindermilch 1.

Složení batolecího mléka Babylove Kindermilch 1

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

7 Hodnocení
Babylove Kindermilch batolecí mléko

Slušné mléko za výbornou cenu. Mléko koupíte také online v e-shopu DM. K přednostem se řadí dobrý poměr ceny a kvality.

Poměr ceny a kvality
8
Rozpustnost a chuť
7
Dostupnost
8
Složení
6
KLADY
  • Nízká cena
  • Jako doplněk batolecí stravy představuje slušný poměr ceny a kvality.
  • Dostupné také v e-shopu DM.
ZÁPORY
  • Hodně pění

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂 Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart