KOJENECKÁ MLÉKA A KAŠETESTUJEMEVŠECHNY ČLÁNKY

Babylove Kindermilch batolecí mléko

Mléko Babylove Kindermilch jsem koupila proto, že mě nalákala nízká cena a zajímala mě jeho kvalita. Půl kilogramu kojenecké formule koupíte v drogerii DM za 100 Kč. Nejdříve jsem zkusila jednu krabici, poté jsem přikoupila další. A jak to dopadlo?

Příprava a servírování

V balení je jeden sáček o hmotnosti 500 gramů a odměrka s dlouhým držátkem. Mléko se s ní skvěle nabírá. Při přípravě se sem tam objeví hrudka, která neucpává savku. Mléko extrémně hodně pění, což na první pohled vůbec nevadí. Když dítě mléko vypije, zůstane v láhvi poměrně dost pěny, která se po odlehnutí promění opět na mléko. Díky extrémní pěně dítě nikdy nevypije všechno připravené mléko. Vždy nějaké zůstane na dně flašky. Martínkovi mléko chutná.

Babylove Kindermilch 1 – Odměrkou s dlouhou rukojetí se mléko perfektně nabírá.

Poměr ceny a kvality

Poměr ceny a kvality je dobrý. Upřímně řečeno, co bychom za 100 Kč mohli očekávat. Myslím, že Babylove Kindermilch si vede stejně jako jiná, a daleko dražší, značková mléka. Mně vadí nejvíce dostupnost, která bývala v minulosti poměrně mizerná. Mléko bylo vyprodané a nechtěla jsem obíhat několik drogerií. V době sepisování recenze nebylo mléko dostupné ani v e-shopu DM.

Dostupnost v roce 2019

V roce 2019 se dostupnost mléka velmi zlepšila a jsem s ní spokojená. V každé drogerii DM se dá sehnat, je naskladněno také v e-shopu. Mohu ho jenom doporučit.

Složení

Co najdete uvnitř? Odstředěné mléko, laktóza, rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový olej), maltodextrin, syrovátkový prášek částečně mineralizovaný, uhličitan vápenatý, citronan sodný, orthofosforečnan vápenatý, přírodní vanilkové Bourbon aroma, směs vitamínů (vitamín C, niacin, vitamín E, kyselina pantothenová, thiamin, vitamín A, vitamín B6, riboflavin, kyselina listová, vitamín K1, biotin, vitamín D3, vitamín B12), uhličitan hořečnatý, laktát železnatý, L-tryptofan, oxid zinečnatý, síran mědnatý, jodičnan draselný, síran manganatý, selenát sodný.

Složení batolecího mléka Babylove Kindermilch 1.

Složení batolecího mléka Babylove Kindermilch 1

7 Celkové hodnocení
Babylove Kindermilch batolecí mléko

Slušné mléko za výbornou cenu. Mléko koupíte také online v e-shopu DM. K přednostem se řadí dobrý poměr ceny a kvality.

Poměr ceny a kvality
8
Rozpustnost a chuť
7
Dostupnost
8
Složení
6
Klady
  • Nízká cena
  • Jako doplněk batolecí stravy představuje slušný poměr ceny a kvality.
  • Dostupné také v e-shopu DM.
Zápory
  • Hodně pění

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou.