Babylove BIO obilná dětská kaše 3zrnná

Kaši jsem s nadšením koupila na vyzkoušení. Dobře se připravuje, netvoří se hrudky a lze ji podávat v láhvi a na lžičce. Jednu mouchu přeci jen má. Dětem nechutná.

Obsah

Příprava a servírování

Směs smícháte s kojeneckou formulí nebo s mateřským mlékem. I když nebudete postupovat plně dle návodu, hrudky se nevytvoří. Kaše je hustá, neřídne a lze ji podávat na lžičce a také savkou. Zkoušela jsem oba způsoby. Savičkou velikosti č. 3 proteče bez potíží. Asi největším problémem je, že mým dětem kaše vůbec nechutnala. Je bez příchuti a asi je čisté obilí neoslovilo.

Složení

Co najdete uvnitř? 100 % hm. Celozrnná mouka* (celozrnná ovesná mouka*, celozrnná ječmenná mouka*, celozrnná špaldová mouka*), thiamin (vitamín B1).

Poměr ceny a kvality

Kaše se skládá pouze z mouky, pro děti je vhodná, žel chuťově naprosto nezajímavá. Možná, že by chuť zpestřilo přidání přesnídávky, ovoce, případně ovocného pyré. Nezkoušela jsem. Kaši zakoupíte pouze v drogerii DM a v jejich e-shopu.

7 Hodnocení
Babylove BIO obilná dětská kaše 3zrnná

Babylove BIO obilná dětská kaše 3zrnná se snadno připravuje, netvoří se hrudky a lze ji podávat savkou i na lžičce. Připravíte ji smícháním směsi a kojenecké formule či mateřského mléka.

Poměr ceny a kvality
6
Rozpustnost a chuť
6
Dostupnost
8
Složení
8
KLADY
  • Nehrudkovatí.
  • Dobře se rozpouští.
  • Nízká cena
  • Je dostupná také v e-shopu DM.
ZÁPORY
  • Dětem nechutná.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

Foto: Tereza Krček

Štítky

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart