Babylove BIO obilná dětská kaše 3zrnná

Kaši jsem s nadšením koupila na vyzkoušení. Dobře se připravuje, netvoří se hrudky a lze ji podávat v láhvi a na lžičce. Jednu mouchu přeci jen má. Dětem nechutná.
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Příprava a servírování

Směs smícháte s kojeneckou formulí nebo s mateřským mlékem. I když nebudete postupovat plně dle návodu, hrudky se nevytvoří. Kaše je hustá, neřídne a lze ji podávat na lžičce a také savkou. Zkoušela jsem oba způsoby. Savičkou velikosti č. 3 proteče bez potíží. Asi největším problémem je, že mým dětem kaše vůbec nechutnala. Je bez příchuti a asi je čisté obilí neoslovilo.

Složení

Co najdete uvnitř? 100 % hm. Celozrnná mouka* (celozrnná ovesná mouka*, celozrnná ječmenná mouka*, celozrnná špaldová mouka*), thiamin (vitamín B1).

Poměr ceny a kvality

Kaše se skládá pouze z mouky, pro děti je vhodná, žel chuťově naprosto nezajímavá. Možná, že by chuť zpestřilo přidání přesnídávky, ovoce, případně ovocného pyré. Nezkoušela jsem. Kaši zakoupíte pouze v drogerii DM a v jejich e-shopu.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

7 Hodnocení
Babylove BIO obilná dětská kaše 3zrnná

Babylove BIO obilná dětská kaše 3zrnná se snadno připravuje, netvoří se hrudky a lze ji podávat savkou i na lžičce. Připravíte ji smícháním směsi a kojenecké formule či mateřského mléka.

Poměr ceny a kvality
6
Rozpustnost a chuť
6
Dostupnost
8
Složení
8
KLADY
  • Nehrudkovatí.
  • Dobře se rozpouští.
  • Nízká cena
  • Je dostupná také v e-shopu DM.
ZÁPORY
  • Dětem nechutná.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂 Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart