RECYKLUJEME

Autíčko z ruličky od toaletního papíru

Ani vyfotit jsem autíčko nemohla, jakou z něj měly děti radost. 🙂 Do článku jsem připravila tip na to, jak z ruličky od toaletního vyrobit krásné autíčko.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
22 dní (dny) do konce

Obsah

Co jsme vyrobili

Z ruličky od toaletního papíru jsme vyrobili krásná policejní autíčka. Vytvořit můžete také hasiče, formule nebo osobní auto pro jednu či dvě osoby. Na místo spolujezdce jsme posadili panáčka z Dupla.

Autíčko z ruličky od toaletního papíru
Autíčko z ruličky od toaletního papíru

Pro koho je tvoření určeno

S pomocí dospělého mohou autíčko vyrábět už tříleté děti. Tvoření není snadné a auto zvládnou vyrobit sami až děti okolo osmi, možná až devíti let věku. Pro mladší děti je vyrábění velkým zážitkem.

Co budete potřebovat

  • Barevný papír
  • Ruličku od toaletního papíru
  • Lepidlo
  • Kousek měkčí krabičky nebo čtvrtku na podlepení kol
  • Vzorovou sponu na přichycení kol
Cute doprava

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Ze čtvrtky jsem připravila černá kola – na čtvrtku jsem nalepila barevný papír, vystřihla jsem kola, dovnitř jsem udělala otvor a provlíkla jsem sponu. Z barevného papíru jsem připravila obdélník, proužek, hvězdu a kolečko.

Autíčko z ruličky od toaletního papíru
Autíčko z ruličky od toaletního papíru

Děti na ruličku od toaletního papíru nalepily barevný papír, který ozdobily hvězdou, proužkem a kolečkem. Poté jsem do ruličky udělala čtyři otvory a vsunula jsem do nich kolečka. Nakonec jsem prostřihla otvor na sezení a do auta jsem vsunula panáčka z Dupla.

Autíčko z ruličky od toaletního papíru
Autíčko z ruličky od toaletního papíru

Závěrem

Děti byly nadšené. Stoprocentně. Na závěr si auto dozdobily podle svého. Na kolečko napsaly číslo, na auta nakreslily policejní odznak. Otvory do ruliček, do kol a také k vytvoření sedačky jsem použila nůžky na nehty.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart