Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg 110 tablet recenze

Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg podpoří imunitní systém a přispívá k celkovému zlepšení organismu. Do článku jsem připravila recenzi a také zajímavé informace o vitamínu C.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

Obsah

Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg recenze

Doplněk stravy Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg je vhodný pro jedince, kteří chtějí posílit svůj imunitní systém, obzvláště v podzimním a zimním období. Dostatečný přísun vitamínu C má velký význam během náročných období, mezi které patří změna počasí, zvýšená fyzická aktivita či stresové situace. Pravidelný přísun vitamínu C může posílit imunitu, což ocení osoby, které se snadněji nachladí. Tento doplněk stravy není vhodný pro děti do tří let věku, těhotné ženy a kojící matky.

Vitamín C zlepšuje fungování bílých krvinek, které bojují proti infekcím. Pravidelná konzumace tohoto vitamínu může snížit pravděpodobnost nachlazení a zkrátit délku trvání onemocnění. Vitamín C je významný antioxidant, účinně neutralizuje volné radikály a chrání buňky před poškozením, které může vzniknout oxidačním stresem. Oxidační stres může přispívat k různým zdravotním komplikacím, včetně stárnutí a chronických onemocnění.

Vitamín C je důležitý při tvorbě kolagenu. Kolagen je bílkovina nezbytná pro zdraví kůže, vazivových tkání, kloubů a cév. Podporuje proces hojení ran a regeneraci tkání. Může urychlit proces zotavování po zraněních a chirurgických zákrocích. Kombinace vitamínu C s potravinami bohatými na železo zlepšuje vstřebávání železa.

Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg 110 tablet recenze
Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg 110 tablet recenze

Šípky jsou přírodním zdrojem vitamínu C a dalších živin. Spojení vitamínu C s extraktem z šípků může výrazně zvýšit schopnost vstřebávání vitamínu C a zlepšit jeho účinnost. Každý den se užívá jedna tableta. Vitamíny jsou uloženy v plastové lahvičce se šroubovacím uzávěrem. Kapsle se snadno polykají.

Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg

Složení

Kyselina L-askorbová, extrakt ze šípků, polyvinylpyrrolidon, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC), protispékavá látka: strearan hořečnatý (E470b)

Účinná látkaDenní dávka% RHP
Vitamín C1000 mg1250
Šípkový extrakt 4 : 130 mg**
** RHP není stanoveno

Kde vitamíny koupit

Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg koupíte za nízkou cenu na Pilulka.cz. V internetové lékárně si můžete vybrat široké spektrum doplňků stravy značky Aporosa za nízké ceny. Podívat se můžete také na privátní značku Pilulka Selection. Výhodou jsou příznivé ceny a také rychlé dodání.

Vitamín C se šípkem Aporosa na Pilulka.cz

10 Hodnocení
Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg

Velmi kvalitní vitamíny C s extraktem z šípku jsou výborným doplňkem stravy v období nachlazení, zátěže či během chřipkové sezóny. Dostatečný přísun vitamínu C napomáhá podpořit syntézu kolagenu, hojení ran a obnovu tkání, posiluje imunitní systém a zvyšuje efektivitu absorpce železa. Denně se užívá pouze jedna tableta. Balení vydrží až čtyři měsíce.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Vynikající doplněk stravy - perfektní poměr ceny a kvality
  • Tablety s vitamínem C obsahují extrakt z šípků.
  • Denně stačí užívat pouze jednu tabletu – jedno balení vitamínu vydrží téměř čtvrt roku.
ZÁPORY
  • Nic
Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart