Aporosa Vápník + Hořčík + Zinek 120 ks recenze

Jedinečný doplněk stravy obsahuje kombinaci vápníku, hořčíku a zinku. Tři minerály podpoří zdraví kostí, svalů a imunitního systému. Do článku jsem připravila více informací a také recenzi.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

Obsah

Aporosa Vápník + Hořčík + Zinek recenze

Vápník, hořčík a zinek podporují celkové zdraví organismu. Vápník pomáhá ke správnému a zdravému vývoji kostí a zubů. Hořčík podporuje normální funkci svalů a nervového systému a podporuje uvolňování energie z potravy. Zinek podpoří imunitní systém, správný růst a vývoj buněk. Vápník, hořčík a zinek Aporosa koupíte za nízkou cenu na Pilulka.cz. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let věku. Měl by se skladovat při teplotě od 4 °C do 25 °C. Denně se užívá 1 až 2 tablety. Tablety jsou zabaleny v blistru, dobře se polykají, i když jsou spíše větší.

Aporosa Vápník + Hořčík + Zinek

Zinek je nezbytný minerál, který posiluje imunitní systém. Zinek pomáhá vytvářet a aktivovat bílé krvinky, které jsou důležité v boji proti infekcím a nemocem. Podporuje růst a vývoj těla, což je zvláště důležité pro děti a dospívající. Tento minerál je také zapojen do regenerace tkání a opravy buněk. Zinek hraje rovněž roli při zachování zraku, neboť je součástí pigmentu v oční sítnici. Působí jako antioxidant a chrání buňky před poškozením způsobeným volnými radikály.

Aporosa Vápník + Hořčík + Zinek 120 ks recenze
Aporosa Vápník + Hořčík + Zinek 120 ks recenze

Vápník je důležitý pro správné fungování kostí a zubů. Jeho hlavní úlohou je podpora stavby kostní hmoty, zejména u dětí a dospívajících, a udržování pevných a zdravých kostí během celého života. Je podstatný pro správnou funkci svalů, včetně srdečního svalu. Je nezbytný pro srážení krve. Vápník má vliv na přenos nervových signálů, a tím podporuje komunikaci mezi nervovými buňkami.

Hořčík pomáhá uvolňovat svalové napětí a redukuje svalové křeče, což je důležité pro sportovce. Hořčík podporuje správný přenos nervových signálů, čímž přispívá k udržení rovnováhy v nervovém systému. Podporuje energetický metabolismus a přeměnu potravy na energii.

Aporosa Vápník + Hořčík + Zinek 120 ks recenze
Aporosa Vápník + Hořčík + Zinek 120 ks recenze

Složení

Uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, plnidla (mikrokrystalická celulosa, maltodextrin, polyvinylalkohol), stabilizátory (hydroxypropylmethylcelulosa, polydextrosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, sodná sůl karboxymethylcelulosy), oxid zinečnatý, lešticí látka (polyvinylalkohol), zvlhčující látka (polyethylenglykol), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, talek), barvivo (oxid železa žlutý)

Účinná látkaDenní dávka% RHP
Vápník333,3 mg42 %
Hořčík133,3 mg36 %
Zinek8,3 mg83 %

Kde minerály koupit

Doplněk stravy koupíte za nízkou cenu na Pilulka.cz. V internetové lékárně si můžete vybrat široké spektrum doplňků stravy značky Aporosa za nízké ceny. Podívat se můžete také na privátní značku Pilulka Selection. Výhodou jsou příznivé ceny a také rychlé dodání.

Vápník, hořčík, zinek na Pilulka.cz

10 Hodnocení
Aporosa Vápník + Hořčík + Zinek

Doplněk stravy Aporosa obsahuje tři minerály - vápník, hořčík a zinek. Tyto minerály jsou důležité pro správné fungování organizmu a některé skupiny osob (senioři, vegani, vegetariáni, sportovci, těhotné a kojící ženy) by je měly konzumovat alespoň v doporučené denní dávce. Denně se užívá 1 až 2 tablety. Tablety jsou zabaleny v blistru a tak vydrží déle čerstvé.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Kvalitní doplněk stravy za nízkou cenu
  • Unikátní kombinace tří minerálů - zinek, vápník a hořčík
  • Balení vydrží až 2 měsíce (velmi levné užívání).
  • Tablety jsou zabaleny v blistru, aby zůstaly dlouho čerstvé.
ZÁPORY
  • Nic
Aporosa Vápník + Hořčík + Zinek

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart