Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg) 75 ks recenze

Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg) je velmi kvalitní doplněk stravy, který obsahuje optimální množství silymarinu a dalších účinných bylin a látek, které podporují detoxikaci jater. V článku najdete recenzi a zajímavé informace o jednotlivých látkách.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

Obsah

Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg)recenze

Doplněk stravy je vhodný pro osoby, které mají problémy s játry, trávicím systémem nebo metabolismem lipidů. Ostropestřec (Silymarin 200 mg) je skvělým přírodním doplňkem stravy, který nabízí účinnou kombinaci látek pro podporu zdraví jater. Hlavní složkou je extrakt z plodů ostropestřce mariánského, který obsahuje vysoké množství silymarinu, známého pro své pozitivní účinky na funkci a regeneraci jater. Mezi další složky doplňku stravy patří cholin bitartrát a inositol. Tyto složky podporují normální funkci jater a metabolismus lipidů. Doplněk stravy dále obsahuje extrakt z nadzemní části tolice vojtěšky, kořene smetanky lékařské, kořene ředkve černé a kořene červené řepy, které poskytují další přínosy pro zdraví jater a trávicího systému.

Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg) 75 ks recenze
Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg) 75 ks recenze

Tento doplněk stravy by neměly užívat těhotné a kojící ženy, malé děti (bez konzultace s pediatrem), osoby s alergií na ostropestřec, osoby, které mají problémy se žlučovými cestami nebo žlučovými kameny. Nevhodný je také pro lidi, kteří užívají léky na předpis, zejména léky na játra. Pokud si nejste jistí, zda je tento doplněk stravy pro vás vhodný, konzultujte jeho užívání s lékařem. Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg) je kvalitní doplněk stravy. Tablety jsou zabaleny v blistru, aby se zachovala jejich kvalita a čerstvost. Tabletu lze snadno spolknout. Polykání tablet je příjemnější než užívání ostropestřce ve formě prášku.

Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg)
Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg) 75 ks recenze
Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg) 75 ks recenze

Složení

Plnidla (uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulosa, fosforečnany vápenaté), extrakt z plodů ostropestřce mariánského (Silybum marianum) s 80% obsahem silymarinu, cholin bitartrát, inositol, protispékavé látky (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, mastné kyseliny, talek), extrakt z nadzemní části tolice vojtěšky (Medicago sativa), lešticí látky (polyvinylalkohol, hydroxypropylmethylcelulosa), barviva (uhličitan vápenatý, karamel), extrakt z kořene smetanky lékařské (Taraxacum officinale), extrakt z kořene ředkve černé (Raphanus sativus niger), extrakt z kořene červené řepy (Beta vulgaris), zahušťovadlo (polyvinylpyrrolidon), triglyceridy, maltodextrin

Výživová složkaV denní dávce% RVH
Silymarin200 mg**
Cholin75 mg**
Inositol75 mg**
Tolice vojtěška extrakt50 mg**
Smetanka lékařská extrakt25 mg**
Ředkev černá extrakt20 mg**
Červená řepa extrakt18,75 mg**
** RVH není stanovena

Kde vitamíny koupit

Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg) koupíte v akci nebo ve slevě na Pilulka.cz. V internetové lékárně si můžete vybrat široké spektrum doplňků stravy značky Aporosa za nízké ceny. Podívat se můžete také na privátní značku Pilulka Selection. Výhodou jsou příznivé ceny a také rychlé dodání.

Ostropestřec na Pilulka.cz

10 Hodnocení
Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg)

Ostropestřec je bohatý na silymarin, který může podpořit zdraví jater. Denně se užívá jedna tableta. Tablety se dobře polykají a jejich užívání je příjemnější než užívání ostropestřce v prášku. Doplněk stravy obsahuje další důležité látky jako cholin bitartrát a inositol, spolu s extraktem z nadzemní části tolice vojtěšky, kořenem smetanky lékařské, kořenem černé ředkve a kořenem červené řepy. Ostropestřec Aporosa nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Vysoce kvalitní doplněk stravy s vynikajícími účinky
  • Denně stačí užít jednu tabletu.
  • Tablety jsou baleny v blistru, aby se zachovala kvalita a čerstvost.
  • Zajímavé a pro zdraví prospěšné složení
  • Výhodná cena
ZÁPORY
  • Nic
Aporosa Ostropestřec (Silymarin 200 mg)

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart