Aporosa Lipozomální vitamin C 500 mg 60 kapslí recenze

Lipozomální vitamin C Aporosa se vstřebává rychleji a lépe než běžný vitamin C, a tělo jej maximálně využije. Více informací a také podrobnou recenzi najdete v článku.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

Obsah

Aporosa Lipozomální vitamin C 500 mg recenze

Dostatek vitamínu C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému a může vám pomoci snížit únavu a vyčerpání. Lipozomální vitamín C má odlišnou strukturu než klasické tablety s vitamínem C, a tak se lépe vstřebává do střevního lymfatického systému. Tělo díky tomu umí vitamín C lépe využít. Dostatek vitamínu C podpoří imunitu, obranyschopnost organismu a také snižuje míru únavy.

Tyto vitamíny nejsou vhodné pro děti do 10 let věku. Vitamíny by se měly skladovat při teplotě +4°C až +25°C. Denně se užívají 2 kapsle (přesněji 1 kapsle 2x denně). Kapsle je středně velká a měla by se zapít dostatečným množstvím tekutin. Není vhodné překračovat doporučené denní dávkování. Vitamíny jsou baleny v blistru, aby byla zaručena čerstvost a vysoká kvalita.

Aporosa Lipozomální vitamin C 500 mg 60 kapslí recenze
Aporosa Lipozomální vitamin C 500 mg 60 kapslí recenze

Jak se vitamin C dostane do těla?

V klasické formě se vitamín C vstřebává střevní stěnou a dále se dostane přes vrátnicovou žílu do jater, kde je metabolizován jaterními enzymy. Proto se do krevního oběhu dostane v menší míře, než jaké množství bylo přijato v tabletě. Na rozdíl od klasické tablety má lipozomální vitamín jedinečnou strukturu, a tak se vstřebává do střevního lymfatického systému ihned. Následně se dostane přes hrudní mízovod do celého těla. Díky lipozomům lze podat látku nejefektivněji. Efektivnější je už jen injekční stříkačka.

Aporosa Lipozomální vitamin C

Proč je vitamin C tak důležitý?

  • Posílení imunitního systému: Jednou z hlavních rolí vitamínu C je posílení imunitního systému.
  • Silný antioxidant: Vitamín C patří mezi antioxidanty, které bojují proti volným radikálům. Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které mohou poškozovat buňky a přispívat k různým onemocněním.
  • Podpora zdravé kůže: Vitamín C hraje důležitou roli při tvorbě kolagenu, který je základním stavebním kamenem pro zdravou kůži, vazy a klouby. Pravidelná konzumace vitamínu C může pomoci minimalizovat vrásky a podporovat jasnou a pružnou pleť.
  • Zlepšení absorpce železa: Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa z rostlinných zdrojů, a to je důležité zejména pro vegetariány a vegany. Pomáhá předcházet anémii a udržuje energii na optimální úrovni.
  • Snížení rizika srdečních onemocnění: Pravidelná konzumace vitamínu C může snížit hladinu krevního tlaku a cholesterolu, což pomáhá snižovat riziko srdečních chorob.
Aporosa Lipozomální vitamin C 500 mg 60 kapslí recenze

Složení

L-askorbová kyselina (lipozomální vitamin C), maltodextrin, kapsle [zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulosa), barvivo (oxid zinečnatý, zinek 2,96 mg/1kaps., 30 % RHP*)],  zvlhčující látka (glycerol), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), emulgátor (lecitiny)

Účinná látkaDenní dávka% RHP
Lipozomální vitamin C500 mg625 %

Kde vitamíny koupit

Aporosa Lipozomální vitamín C 500 mg 60 kapslí koupíte nejvýhodněji na Pilulka.cz. Balení vitamínu zde koupíte za výbornou cenu, a také si můžete vybrat expresní doručení až domů nebo rychlé doručení do Pilulka Boxu. V internetové lékárně si můžete vybrat široké spektrum doplňků stravy značky Aporosa za nízké ceny. Podívat se můžete také na privátní značku Pilulka Selection. Výhodou jsou příznivé ceny a také rychlé dodání.

Aporosa Lipozomální vitamin C na Pilulka.cz

10 Hodnocení
Aporosa Lipozomální vitamin C 500 mg

Lipozomální vitamín C se vstřebává lépe než vitamín C v klasických tabletách. Kapsle jsou středně velké, dobře se polykají, užívají se až 2 denně. Kapsle jsou zabaleny v blistru, aby si udržely vysokou kvalitu po celou dobu užívání.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Dobře se vstřebává
  • Baleno v blistru pro zachování vysoké kvality produktu
  • Můžete užívat 500 mg (1 kapsle) nebo 1000 mg (2 kapsle) denně dle potřeby.
  • Velmi nízká cena
ZÁPORY
  • Nic
Aporosa Lipozomální vitamin C

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart