Aporosa Bio Zelený ječmen prášek 100 g recenze

Zelený ječmen je vynikající doplněk stravy, který má pozitivní účinky na trávení a pomáhá regulovat překyselení žaludku. Do článku jsem připravila recenzi a také zajímavé informace o zeleném ječmenu.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

Obsah

Aporosa Bio Zelený ječmen prášek recenze

Zelený ječmen je skvělou volbou pro osoby, které trápí překyselení žaludku. Tato superpotravina se využívá také pro detoxikaci organismu a pro vyplavení škodlivých látek z těla. Může vám pomoci při trávicích obtížích. Zelený ječmen je využíván také během období zvýšeného stresu – povzbudí organismus, podpoří vitalitu a obranyschopnost. Užívání zeleného ječmene bezpečné, ale pokud berete pravidelně léky, můžete se o užívání poradit s lékařem.

Tato superpotravina obsahuje vitamíny skupiny B, C, E a K, aminokyseliny a také důležité minerály – draslík, vápník, měď, železo, fosfor a hořčík. Pravidelná konzumace zeleného ječmene podporuje očistu těla. Vyzkoušet můžete BIO zelený ječmen značky Aporosa, který koupíte levně na Pilulka.cz.

Aporosa Bio Zelený ječmen prášek 100 g recenze
Aporosa Bio Zelený ječmen prášek 100 g recenze

Denně se doporučuje užívat 1 až 3 lžičky. Prášek rozmíchejte se vodě, případně v džusu. Doporučuje se vypít prášek rozmíchaný ve vodě, aby se zachovala maximální absorpce důležitých živin. Na chuť zeleného ječmene je třeba si nejprve zvyknout. Nejlepší je užívat zelený ječmen na lačný žaludek, 15–30 minut před jídlem. BIO zelený ječmen může obsahovat lepek, sezam, ořechy nebo sóju. Prášek je zabalen ze znovu uzavíratelném sáčku.

Aporosa Bio Zelený ječmen prášek

Složení

100% prášek z mladého ječmene

Aporosa Bio Zelený ječmen prášek 100 g recenze
Aporosa Bio Zelený ječmen prášek 100 g recenze

Kde zelený ječmen koupit

Zelený ječmen Aporosa v BIO kvalitě koupíte za nízkou cenu na Pilulka.cz. V internetové lékárně si můžete vybrat široké spektrum doplňků stravy značky Aporosa za nízké ceny. Podívat se můžete také na privátní značku Pilulka Selection. Výhodou jsou příznivé ceny a také rychlé dodání.

Zelený ječmen na Pilulka.cz

10 Hodnocení
Aporosa Bio Zelený ječmen prášek

Superpotravina zelený ječmen Aporosa v BIO kvalitě pomáhá s překyselením žaludku a také detoxikuje organismus. Pravidelné užívání zlepší zažívání, pomáhá lépe zvládat stres, dodá tělu potřebnou energii. Denně se užívá 1 až 3 lžičky rozmíchané ve vodě. Vhodné je vypít nápoj nalačno.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Kvalitní superpotravina (BIO kvalita)
  • Znovu uzavíratelný obal
  • Velmi levné a zároveň kvalitní
  • Pomáhá s překyselením žaludku, detoxikuje organismus.
ZÁPORY
  • Nic
Aporosa Bio Zelený ječmen prášek

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart