Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g recenze

Spirulina patří k nejkvalitnějším superpotravinám. Je oblíbená u sportovců, vyhledávají ji osoby s aktivním životním stylem, pomůže vám při redukční dietě. Do článku jsem připravila zajímavé informace o spirulině a také recenzi na spirulinu v BIO kvalitě značky Aporosa.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

Obsah

Co je spirulina?

Spirulina je sladkovodní řasa, která je bohatým zdrojem bílkovin, esenciálních aminokyselin, a širokého spektra vitamínů (zejména B1, B2, B12, C, D, E) a minerálů (včetně železa, vápníku, hořčíku). Díky obsahu antioxidantů, jako jsou beta-karoten a fykocyanin, přispívá k ochraně buněk před poškozením volnými radikály a podporuje celkovou vitalitu těla. Spirulina je často využívána jako potravinový doplněk. Kvalitní BIO spirulinu ve formě prášku můžete zakoupit za nízkou cenu na Pilulka.cz.

Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g recenze
Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g recenze

Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g recenze

Bio Spirulina v prášku značky Aporosa je výjimečným doplňkem stravy. Je levná a má příznivé účinky na lidský organismus. Je plná antioxidantů, které pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem, posiluje imunitu. Spirulina dodá tělu energii, výživu a antioxidanty, které podpoří celkovou vitalitu a odolnost vůči stresu. Může zvýšit pocit sytosti. Díky vysokému obsahu vlákniny může spirulina podpořit redukci hmotnosti a udržet stabilní hladinu glukózy v krvi. Používá se při redukčních dietách. Užívání spiruliny je zcela bezpečné a nezpůsobuje žádné nepříznivé vedlejší účinky. Díky vysokému obsahu bílkovin je spirulina vhodná i pro vegetariány a vegany. Zásobuje tělo množstvím vitamínů, včetně B1, B2 a B12. Obsahuje beta-karoten, který pozitivně ovlivňuje zrak, pokožku a vlasy. Je bohatým zdrojem důležitých mastných kyselin, které hrají klíčovou roli pro zdraví srdce, mozku a snižování zánětů v těle. Váže na sebe těžké kovy a přispívá k detoxikaci organismu. Může snížit hladinu cholesterolu a krevního tlaku a podpoří zdraví srdce a cév. Obsahuje železo.

Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g recenze
Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g recenze

Příprava nápoje je snadná a rychlá. Stačí smíchat 1 až 2 čajové lžičky spiruliny s vodou, džusem nebo můžete prášek přidat do zeleninové šťávy. Doporučuje se konzumovat prášek 15–30 minut před jídlem, což pomáhá optimalizovat vstřebávání živin. Samotný prášek je uložen ve znovu uzavíratelném sáčku.

Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g

Složení

100% prášek ze sladkovodní řasy spiruliny

Kde spirulinu koupit

Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g koupíte levně na Pilulka.cz. V internetové lékárně si můžete vybrat široké spektrum doplňků stravy značky Aporosa za nízké ceny. Podívat se můžete také na privátní značku Pilulka Selection. Výhodou jsou příznivé ceny a také rychlé dodání.

Spirulina Aporosa na Pilulka.cz

10 Hodnocení
Aporosa Bio Spirulina prášek

Spirulinu můžete smíchat s vodou, džusem nebo zeleninovou šťávou a vypít 15 až 30 minut před jídlem. Denně se užívají maximálně dvě čajové lžičky. Spirulina je zdrojem bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitamínů (B1, B2, B12, C, D, E) a minerálů (železo, vápník, hořčík). Je bohatá na omega-3 mastné kyseliny. Podpoří zdraví srdce a mozku, pomůže zlepšit imunitu a obranyschopnost organismu.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Skvělý doplněk stravy
  • Ideální pro sportovce a také pro vegany a vegetariány
  • Denně se užívá pouze 1-2 čajové lžičky.
  • Velmi příznivá cena
  • Obsahuje bílkoviny, esenciální aminokyseliny, širokou škálu vitaminů (včetně B1, B2, B12, C, D, E), minerály (železo, vápník, hořčík) a omega-3 mastné kyseliny.
ZÁPORY
  • Nic
Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart