Aporosa Bio Psyllium prášek 250 g recenze

Doplněk stravy Aporosa Bio Psyllium ve formě prášku mohou užívat děti i dospělí. Jeho velký přínos je v podpoře činnosti trávicího traktu a střev. V článku najdete podrobnější informace o této rozpustné vláknině a také recenzi na Bio psyllium značky Aporosa.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

Obsah

Aporosa Bio Psyllium prášek recenze

Z tohoto produktu jsem nadšená. Celkově nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Rozpustná vláknina psyllium je zabalena v papírovém sáčku, který lze znovu uzavřít, a tak se zabrání možnému navlhnutí a znehodnocení. Denně se užívají pouze 2 čajové lžičky, balení o hmotnosti 250 gramů vydrží opravu velmi velmi dlouho (dva měsíce). Cenově vás tento doplněk stravy nezatíží a má velké benefity nejen pro trávicí soustavu, ale také pro celkové zdraví organismu. Psyllium je vhodné pro dospělé i pro děti. Prášek není zcela jemný, ale vypadá jako menší slupky (například od obilí). Pysllium je vhodné rozmíchat ve sklenici vody nebo džusu a vypít. Pokud jej budete chtít dávat dětem, můžete přidat lžičku například do ovesné kaše. Důležité je dodržovat pravidelný pitný režim, protože psyllium na sebe váže spoustu vody. Cenově dostupné psyllium ve formě prášku koupíte na Pilulka.cz. Psyllium značky Aporosa je navíc v BIO kvalitě.

Aporosa Bio Psyllium prášek 250 g recenze
Aporosa Bio Psyllium prášek

Základní informace o psylliu

Psyllium je rozpustná vláknina, která se získává ze semen jitrocele indického. Tento přírodní zdroj vlákniny pomáhá pozitivně regulovat trávení, může vám pomoci při redukčních dietách, pomáhá udržovat pocit sytosti, předchází zácpě a podporuje pravidelné vyprazdňování. Psyllium na sebe váže nadbytečné množství vody. Příjem správného množství vlákniny může být prevencí vzniku rakoviny tlustého střeva.

V trávicím traktu zvětší svůj objem až 40krát. Proto je důležité pít dostatek tekutin, a to i v případě, že psyllium jedí děti. Psyllium dokáže odstranit z trávicího traktu škodlivé látky, urychlí a usnadní průchod potravy. Bio Psyllium prášek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

Aporosa Bio Psyllium prášek 250 g recenze
Aporosa Bio Psyllium prášek 250 g recenze

Složení

Prášek ze slupek semene jitrocele indického

Kde psyllium koupit

Psyllium v prášku značky Aporosa koupíte za výhodnou cenu na Pilulka.cz. V internetové lékárně si můžete vybrat široké spektrum doplňků stravy značky Aporosa za nízké ceny. Podívat se můžete také na privátní značku Pilulka Selection. Výhodou jsou příznivé ceny a také rychlé dodání.

Psyllium Aporosa na Pilulka.cz

10 Hodnocení
Aporosa Bio Psyllium prášek

Vynikající doplněk stravy přispívá ke správné funkci trávicího traktu. Psyllium je rozpustná vláknina, která se získává ze semen jitrocele indického. Denně se užívají dvě čajové lžičky, které se rozmíchají ve vodě nebo v džusu. Psyllium nemá žádný výrazný zápach a ani žádnou chuť, a proto jej lze konzumovat velmi snadno a dobře. Jedno balení vydrží dlouho (přibližně 2 měsíce), a tak představuje vynikající poměr ceny a kvality - za nízkou cenu dostanete vynikající produkt.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Skvělý poměr ceny a kvality - levný produkt, který dlouho vydrží a navíc je v BIO kvalitě.
  • Denně se užívají pouze 2 lžičky.
  • Má velké benefity pro zdraví - podporuje správnou činnost trávicího traktu, pomáhá předcházet rakovině tlustého středa, váže na sebe nadbytečné množství vody.
  • Zabaleno ve znovu uzavíratelném sáčku.
ZÁPORY
  • Nic
Aporosa Bio Psyllium prášek

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart