Ahinsa shoes: Nejoblíbenější barefoot boty pro rok 2022

Vybíráte barefoot boty značky Ahinsa shoes? Do článku jsem připravila tipy na ty nejoblíbenější a nejžádanější modely pro rok 2022.

Obsah

Barefoot boty Ahinsa shoes

V e-shopu Ahinsa shoes si vyberete krásné barefoot boty a také boty v komfortní variantě Comfort. Barefoot boty mají podrážku silnou 2 milimetry. Boty Comfort mají navíc ještě vyndavací stélku pro ještě větší pohodlí. Všechny níže uvedené modely obuvi jsou k dispozici v obou variantách. Boty jsou vyrobeny v České republice a v Chorvatsku. Z materiálu můžete zvolit veganskou kůži, recyklovaný materiál, juta, konopí. Podrážka je vyrobena z extra odolného německého materiálu Lifo+.

Balerínky

Barefoot balerínky Ananda Comfort s páskem jsou krásné. Vybrat si můžete z několika barevných provedení (vzorované, černé, zlaté, šedé, modré) a také z několika různých modelů. Barefoot balerínky mají podrážku silnou 2 milimetry, která se neošoupe, neklouže a vydrží. Model Comfort byl sestaven pro ještě větší pohodlí při chůzi (součástí jsou vyndavací stélky). V Ahinsa shoes mysleli také na úzké nohy. Modely obuvi pro úzkou nohu jsou označeny jako extra úzké.

Polobotky a tenisky

K nejžádanějším patří šněrovací polobotky Bindu 2, které jsou překrásné. Vybrat si můžete různá barevná provedení – černá, modrá, červená, bílá, hnědá, béžová (a další krásné barvy). I tento model bot je k dispozici ve variantě Barefoot (podrážka o tloušťce 2 milimetry) Comfort. Barefoot polobotky se hodí i ke společenským kalhotám.

Slip on boty

Nazouvací slip on tenisky jsou skvělou obuví na léto nebo na konec jara. Tenisky jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, z juty nebo z veganské kůže. Pořídíte je v několika barevných provedeních, ve variantě comfort i v barefoot variantě.

Sportovní boty

Ze sportovních bot si můžete vybrat hned několik modelů. Ke krásným patří běžecké boty Chitra Comfort a také dámské sportovní boty Bindu 2 AirNet® Comfort.

Zimní boty

K nejhezčím a oblíbeným modelům patří dámské (pod)zimní barefoot boty Jaya, které jsou vysoké (jako polokozačky), šněrovací a jsou vyrobeny z veganské kůže. Nádherný model zimních bot Winter je zateplený je 100 % veganský. Oba modely obuvi můžete zakoupit ve variantách Comfort a Barefoot. Na výběr je několik barev.

Závěrem

Do článku jsem připravila nejoblíbenější a nejprodávanější modely barefoot bot značky Ahinsha shoes pro rok 2022. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart