PDF K VYTIŠTĚNÍVYRÁBÍME

Abeceda pro nejmenší (karty)

Proč učit dítě abecedu ještě předtím než jde do školy? A co když se samo začne o písmenka zajímat? Martínka abeceda začala zajímat krátce před třetími narozeninami, a tak jsem mu vyrobila kartičky, pomocí kterých si může písmenka prohlížet, procvičovat a může si rozvíjet slovní zásobu. 

Pro koho je PDF určeno

Kartičky se hodí pro děti, které se o písmenka zajímají, chtějí je poznávat. Mohou pomoci s učením písmenek prvňáčkům i předškolákům, mohou rozvíjet slovní zásobu. Martínek si kartičky rád prohlíží, vyslovuje slova na kartičkách a cvičí si nenásilně také správnou výslovnost. 🙂

Abeceda pro nejmenší, kartičky

Abeceda pro nejmenší, kartičky

Více o PDF

  • Počet stran: 14
  • Rok vydání: 2019
  • Forma: PDF
  • Formát: A4
  • PDF obsahuje 11 listů s kartičkami. Na 10 listech jsou vždy k vystřižení 4 kartičky, na jedenáctém listu jsou dvě kartičky k vystřižení. PDF celkem obsahuje 42 kartiček. Na kartičkách najdete celou abecedu a také písmenka É, Í, Ó, Á, Ú, Ů a Ý.
  • Na kartičce jsou tři obrázky a tři slova.
  • Na kartičkách Q a W jsou pouze dvě slova.
  • Kresba: V PDF jsou použity obrázky z databáze Freepik od těchto autorů (designed by): macrovector, brgfx , rawpixel.com, katemangostar, vectorpocket, freepik, vectorpouch, Stephanie2212, Natalka_dmitrova, Vectorgraphit, kjpargeter, microvector. Obrázky spadají do licence Creative Commons, obrázky byly dále upravovány a nejsou hlavním prvkem výrobku.

PDF v e-shopu za 35 Kč

 

Abeceda pro nejmenší, kartičky

Abeceda pro nejmenší, kartičky

Jak na výrobu

PDF jsem vytiskla, listy jsem zalaminovala a kartičky jsem vystřihla. PDF můžete vytisknout také na čtvrtku a nemusíte ji laminovat. Životnost bude mírně nižší než u zalaminovaných listů.

Kolik tvorba zabere času

Laminace a vystřižení zabere přibližně 35 až 40 minut. Jestli máte doma řezačku papíru, stihnete výrobu kartiček rychleji.

Co v PDF najdete

PDF obsahuje 42 kartiček, na kterých je více než 120 obrázků a slov. PDF je předstupněm k pracovnímu sešitu Abeceda.  (V e-shopu bude dostupný do 14 dní. V současné době provádím korektury a drobné technické úpravy.)

KOUPIT KARTIČKY ABECEDA V PDF

Abeceda pro nejmenší karty

Abeceda pro nejmenší karty, PDF za 35 Kč

Youtube

Další fotografie

CHCI ABECEDU

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou.