Proč učit dítě abecedu ještě předtím než jde do školy? A co když se samo začne o písmenka zajímat? Martínka abeceda začala zajímat krátce před třetími narozeninami, a tak jsem mu vyrobila kartičky, pomocí kterých si může písmenka prohlížet, procvičovat a může si rozvíjet slovní zásobu. 

Obsah

Pro koho je PDF určeno

Kartičky se hodí pro děti, které se o písmenka zajímají, chtějí je poznávat. Mohou pomoci s učením písmenek prvňáčkům i předškolákům, mohou rozvíjet slovní zásobu. Martínek si kartičky rád prohlíží, vyslovuje slova na kartičkách a cvičí si nenásilně také správnou výslovnost. 🙂

Abeceda pro nejmenší, kartičky

Abeceda pro nejmenší, kartičky

Více o PDF

  • Počet stran: 14
  • Rok vydání: 2019
  • Forma: PDF
  • Formát: A4
  • PDF obsahuje 11 listů s kartičkami. Na 10 listech jsou vždy k vystřižení 4 kartičky, na jedenáctém listu jsou dvě kartičky k vystřižení. PDF celkem obsahuje 42 kartiček. Na kartičkách najdete celou abecedu a také písmenka É, Í, Ó, Á, Ú, Ů a Ý.
  • Na kartičce jsou tři obrázky a tři slova.
  • Na kartičkách Q a W jsou pouze dvě slova.
  • Kresba: V PDF jsou použity obrázky z databáze Freepik od těchto autorů (designed by): macrovector, brgfx , rawpixel.com, katemangostar, vectorpocket, freepik, vectorpouch, Stephanie2212, Natalka_dmitrova, Vectorgraphit, kjpargeter, microvector. Obrázky spadají do licence Creative Commons, obrázky byly dále upravovány a nejsou hlavním prvkem výrobku.

Koupit PDF v e-shopu za 35 Kč

Jak na výrobu

PDF jsem vytiskla, listy jsem zalaminovala a kartičky jsem vystřihla. PDF můžete vytisknout také na čtvrtku a nemusíte ji laminovat. Životnost bude mírně nižší než u zalaminovaných listů.

Kolik tvorba zabere času

Laminace a vystřižení zabere přibližně 35 až 40 minut. Jestli máte doma řezačku papíru, stihnete výrobu kartiček rychleji.

Co v PDF najdete

PDF obsahuje 42 kartiček, na kterých je více než 120 obrázků a slov. PDF je předstupněm k pracovnímu sešitu Abeceda.  (V e-shopu bude dostupný do 14 dní. V současné době provádím korektury a drobné technické úpravy.)

Youtube

Další fotografie

Koupit PDF v e-shopu za 35 Kč

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart