3D barevný brouček: Zajímavé tvoření pro školáky

Barevný 3D brouček nám dal spoustu práce. Výsledek stojí za to. Vyrábění zaujme děti na základní škole – je nápadité a mohou vytvořit brouka podle své fantazie. V článku najdete tip, jak na to.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření broučka zaujme děti na prvním stupni základní školy. Nejvíce se hodí pro děti od třetí třídy, ale šikovní malíři mohou začít už v dřívějším věku. Na vytvoření broučka nejsou potřeba žádné zvláštní potřeby – stačí fixy a papír.

Co budete potřebovat

  • Zelený papír
  • Fixy
  • Lepidlo
  • Bílý papír

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Z bílého papíru jsem vystřihla čtyři oválky na tělo broučka, jednu hlavičku. Z černého papíru jsem vystřihla nožičky a tykadla. Ty můžete připravit také z bílého papíru a poté je vybarvit fixou podle své fantazie. Děti vybarvily čtyři oválky fixami, vybarvily také hlavičku.

3D barevný brouček: Zajímavé tvoření pro školáky
3D barevný brouček: Zajímavé tvoření pro školáky

Ze zeleného papíru jsem vystřihla list, který děti ozdobily tmavě zelenou fixou. Když byl list hotový, slepily čtyři kusy broučka k sobě tak, aby vzniklo 3D tělo, dolepily hlavičku a nožičky. Poté broučka nalepily na list a obrázek byl hotový.

3D barevný brouček: Zajímavé tvoření pro školáky
3D barevný brouček: Zajímavé tvoření pro školáky

Závěrem

Vyrábění není snadné a tvoření je nejvhodnější pro děti od osmi let. Před tím, než začnete vybarvovat jednotlivé části broučka, si vyzkoušejte, jak k sobě budete části lepit, abyste je nevybarvili z druhé strany, než kterou právě potřebujete.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart