3 tipy na různorodé omalovánky v PDF ke stažení

Hledáte omalovánky ke stažení? V článku najdete tipy na různorodé omalovánky, s nimiž si děti procvičí jemnou motoriku, představivost, počítání a zároveň se dozví nové a zajímavé věci.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Omalovánky v PDF ke stažení

Jestli máte doma tiskárnu, nebo máte možnost PDF si vytisknout, jsou online omalovánky vůbec nejlepší volbou. Naše děti neustále něco kreslí nebo vybarvují, spojují, počítají a přiřazují. Pracovní listy a omalovánky PDF jsou skutečnou záchranou, protože jsou ihned po ruce, a to pro obě děti současně. Jaké omalovánky nebo pracovní listy mají děti nejraději?

Šikovné prstíčky

Omalovánky a pracovní listy Šikovné prstíčky procvičují jemnou motoriku i představivost. Děti tiskají prstíčky do obrázků a vytváří zajímavou barevnou ilustraci. Součástí šikovných prstíčků jsou také omalovánky, které mohou děti vybarvit pastelkou nebo vodovkami. Martínek s Filkou tyto omalovánky rádi barví štětcem.
Šikovné prstíčky Jaro

Šikovné prstíčky: Pracovní listy JARO

KOUPIT JARNÍ PDF V E-SHOPU

Počítání

Omalovánky, které v sobě skloubí základní počítání a psaní čísel jsou ideální pro všechny předškoláky. Martínek je ve čtyřek letech miluje. Rád hledá obrázky a počítá, kolik je na listu broučků, kytiček, soviček nebo berušek. Výsledek zapíše do okénka a když neví, jak se číslo píše, ráda mu s tím poradím.
Pracovní listy a omalovánky POČÍTÁNÍ pro nejmenší JARO LÉTO, PDF

Pracovní listy a omalovánky POČÍTÁNÍ pro nejmenší JARO LÉTO, PDF v e-shopu za 20 Kč

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Pracovní listy a omalovánky v PDF zdarma

Dětem také kreslím pracovní listy, které si mohou všichni čtenáři stáhnout zcela zdarma. Pracovní listy jsou určeny pro děti od dvou do šesti let a každé dítě si v nich najde nějaké zalíbení. Součástí jsou omalovánky, spojování, přiřazování nebo obtahování.

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Závěrem

Omalovánek není nikdy dost. My je máme doma vždy po ruce a jsem za ně moc ráda, protože když prší, jsou naším nejlepším společníkem. Díky různým aktivitám, které omalovánky a pracovní listy nabízejí, se děti zabaví na poměrně dlouhou dobu. Mohou jednotlivé aktivy střídat, těší se na ně a mají z výsledku své práce radost.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart