KONTAKT

Jsem Tereza, máma dvou dětí, Martínka a Filípka. Oba kluci jsou od sebe rok a pět měsíců, tak máme doma pořád dost živo. Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je „do škatulek“, které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.

Máma do deště není klasický mamablog, ale je ho zejména inspirativní blog. Najdete na něm recenze na hračky, knihy pro děti a dětskou kosmetiku. Nechybí ani sekce o nošení dětí. V ní se dozvíte, jak vybrat vhodné nosítko, na co si dát při koupi nosítka pozor (hlavně POZOR NA PADĚLKY) a také recenze na nosítka pro novorozence, kojence a batolata.

Co dělat s dětmi, když venku prší?

Od toho tu je Máma do deště. Na blogu najdete tipy, co s dětmi dělat, jak je zabavit. Víte, co všechno můžete doma vyrábět? Budu ráda, když mě budete sledovat na Facebooku a na Instagramu.

O blogu

Možná, že vás napadlo, kdo blog sponzoruje. Odpověď je snadná. Já sama. Téměř deset let mě živí psaní. Psát mohu i doma, což mi dává velkou svobodu a výhodu. Blog jsem založila v roce 2018 jen tak, pro zábavu. Chtěla jsem vytvořit svůj vlastní projekt, který mě bude bavit a ke kterému se budu ráda vracet. Web, jenž bude užitečný a inspirativní pro rodiče s dětmi. Doufám, že na blogu najdete inspiraci i přínosné informace. 🙂

E-MAIL