KONTAKT

Jsem Tereza, máma dvou dětí, Martínka (kterému neřekneme mezi sebou jinak než Šmudlák) a Filípka (ten má přezdívku Trumbešák, ale častěji mu říkáme prostě jen Filupka).  Oba kluci jsou od sebe rok a pět měsíců, tak máme doma pořád dost živo. Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je „do škatulek“, které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.

Na blogu najdete recenze na hračky, knihy pro děti a dětskou kosmetiku. Protože nemám dvojkočárek, jedno dítě nosím. Nechybí ani sekce o nošení dětí. V ní se dozvíte, jak vybrat vhodné nosítko, na co si dát při koupi nosítka pozor (hlavně POZOR NA PADĚLKY) a také recenze na nosítka pro novorozence, kojence a batolata. V rubrice Life publikuji články ze života. Máma do deště je blog pro maminky, které mají rády kreativní nápady a pomohou jim praktické rady, třeba: Jak požádat o rodičovský příspěvek online

Co dělat s dětmi, když venku prší?

Od toho tu je Máma do deště. Na blogu najdete tipy, co s dětmi dělat, jak je zabavit. Víte, co všechno můžete doma vyrábět? Budu ráda, když mě budete sledovat na Facebooku a na Instagramu.

Pro čtenáře blogu mám dárek. E-BOOK ZDARMA.

 

 

 

Kontakt: mamadodeste@gmail.com