PLENYTESTUJEME

Pleny Bella Baby Háppy (2017)

Tyto pleny jsem nechtěla vůbec zkoušet. Už si ani nevzpomínám proč, protože jsou super. Kvalitní krásná plena hezky sedí. Testovala jsem na obou dětech. Zkoušela jsem velikost č. 1., 2., 3. Všechny byly krásně provedené, hebké a přitom pevné a neprosákly.

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Na velikost č. 1 jsem narazila po negativní zkušenosti s Pampers Premium Care Newborn (po inovaci), po kterých zadeček dítěte vypadal, jako by absolvoval nezdařilou plastickou operaci. Ani ne po dvou dnech s těmito plenami nebylo po opruzeninách a pupíncích ani památky. Velikosti č. 1 a 2 mají detekční proužek moči. Jednička má navíc výřez na pupík. Pleny nepropustí řídkou stolici, neprosáknou.

Protože doma nemáme televizi, nezaznamenala jsem na plenky vůbec žádnou reklamu, a proto by se pouze reklamou člověk neměl při nákupu potřeb pro dítě vůbec řídit.

Velikost číslo tři vypadá trošku jinak. Nemá detekční proužek moči. Velikosti č. 1 a 2 jsou bez obrázků a od trojky začínají po celé plence fialové obrázky, které nejsou nikterak pěkné, a kdyby na ní nebyly, tak by se vůbec nic nestalo.  Nesmrdí chemicky. Jedinou výtkou je, že se mi zdají pleny menší, než je uvedeno na obale.

Jasné je, že nemusí vyhovovat každému miminku a vždy to chce vyzkoušet. Má zkušenost je výborná a plínky mohu jen doporučit.

Bella Happy savé jádro

 

Na podrobnou recenzi se můžete podívat sem.

Jak si pleny stály v celkovém hodnocení, zjistíte zde.

Hodnocení

VELMI DOBRÉ
  • Materiál zvenku a zevnitř plenky
  • Lepicí pásky
  • Parfemace / chemický zápach
  • Savé jádro
  • Absorpce
  • Výdrž
  • Opruzeniny
  • Dostupnost
  • Poměr ceny a kvality
  • Velikost
4.3

Shrnutí

Plenky hezky sed, ale zdají se být menší, než je deklarováno výrobcem na obale. Neprosakují a nepropustí řídkou stolici. Nejsou parfemované a nezapáchají chemicky.

Foto: www.kasa.cz, Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.